Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İçlerinde en vasıfsızı Smoker. Coby yada Lucci ileride amiral seviyesine gelse tamam da Smoker'ın amiral seviyesine çıkmasına imkan yok.
Bana göre sümüklü kobby nin amiral oldugu seride smokerın filo amiralini geçtim im sama falan olması lazım :) hani belkide kobby yi hiç sevmememden ama düşüncem bu .

Queen’in saldirisini fazla basarili buldum. Adam kendini oyle bir modifiye etmis ki Titanoboa (meyvesini gormeyi isterdim) ozellikleri tasiyor.
Civik bir karakter olabilir ama meyvesiyle teknolojiyi bu seviyede harmanlayabilmesi kendisini gercekten cok guclu bir rakip yapiyor.
İşte kaliteden anlayan okuyucu. Cidden Queen'in tasarımı aşırı zengin. Bir yandan Dr. Ock bir yandan Yılan, bir yandan Punk, bir yandan Dinazor ve bilim adamı. Yani uzar gider harbi! :utan:

Bana göre sümüklü kobby nin amiral oldugu seride smokerın filo amiralini geçtim im sama falan olması lazım :) hani belkide kobby yi hiç sevmememden ama düşüncem bu .
Coby'i ben de hiç sevmiyorum bence öyle pısırık, hayalini söylerken bile sesi titreyen biri olarak tasarlanmamalıydı ama potansiyeli ve gelişimi çok yüksek. Yapacak bir şey yok Oda böyle yapmış ve dediğin gibi istesek de istemesek de Coby'i amiral yapacak. Keşke daha farklı bi karakteri olsaydı. Smoker ise 2 yıl aradan sonra haki öğrenmiş ama pek de güçlenmiş diyemeyiz. Gelişim hızı Coby'e kıyasla baya yavaş kalıyor. Law kolay orta zorlukla aldı, Vergo dalga geçti adam yerine koymadı. Sırf logia olduğu için sorun çıkarıyordu bizimkilere ama şuan Luffy'e karşı durabilecek bir ligde değil. E bu saatten sonra aynı hızla gelişmeye devam etse ve seri bitene kadar 5 kat güçlense bile bir amiral etmiyor :D

Peros Jack'e yakın performans gösterdiğinde Cracker'ın bu heriften net daha güçlü olduğu kanıtlandı zaten.Hakide üstün,hızda üstün,saldırı gücünde üstün,savunmada üstün.Jack nasıl kırıyor o askerleri rahatça ? Kong Gun dediğin atak Dof'u kmlerce uzağa fırlatacak kadar güçlüydü.Bu ataklardan 2 tanesi anca bisküvi askerini kırıyor herifin.Jack'in bu adamın savunmasını geçebilme imkanı yok.

Kınlardan aksine hiçbirisi yc3 falan değil.Kawamatsu İnu ve Neko'dan bile daha güçlü değil hele.Kata ile Jack arasında uçurum yok zaten dünyalar var arada.Kınlardan hiçbirisi hibrit Jack seviyesi değil.Jack ile Peros yaralı halleriyle bile İnu ve Neko'ya üstün gelince belli oldu bu.
Katakuri ile Peros arasındaki fark'tan biraz daha az Jack ile arasındaki fark.Kata ile Peros arasındaki fark da İchiji panelinden belli.
Yakın performans falan göstermedi 2 kişiyle dövüştü alt tarafı.Biz 5 kişiyle dövüştü diyince ölüye yatıyorsunuz.Adam arc boyu savaşta öyle Marco ile ortak olan anasıyla gezen Peros’a benzemez.Mamutun kuvvetinden cüssesinden haberin yok herhalde yürümesi yeter.Cracker eşit çıkar ama güçlü çıkamaz ondan imkansız.Ashura Yc3 üstü diğer ikisi de onla birlikte dile getirildi Kinemon üçünü ayırdı.Yc1-2-3 diye gidiyorlar işte muhtemelen kawamatsu Yc3 ayarı.İnu ve Neko sulong dışında ortalama kınlar İzo gibi.Komutan etmezler diyorsun birçoğundan zayıf olan İzo zaten komutan ahahaha söylerken elinde patlıyor daha.

Olmaaaaz. Bu yeterli değil işte, Sanji'nin saldırıları vız vız geliyor Queen'e. Dayanıklılık arttı tamam ama saldırı gücünde sıkıntı var. Dövüş sırasında bir şeyler daha olmalı.
Bunu söylediğimde Sanji'den nefret ettiğimi iddia ediyordu bazı arkadaşlar. Senin gibi Sanji'yi sevdiğinden emin olduğum birinden duymak güzel oldu ? Sanji bacaklarıyla korsanların Garp'ı olabilecekken, potansiyelini harcadı Eçiro Oda.

Net bir şekilde Capori fanıyım artık ?

Yakın performans falan göstermedi 2 kişiyle dövüştü alt tarafı.Biz 5 kişiyle dövüştü diyince ölüye yatıyorsunuz.Adam arc boyu savaşta öyle Marco ile ortak olan anasıyla gezen Peros’a benzemez.Mamutun kuvvetinden cüssesinden haberin yok herhalde yürümesi yeter.Cracker eşit çıkar ama güçlü çıkamaz ondan imkansız.Ashura Yc3 üstü diğer ikisi de onla birlikte dile getirildi Kinemon üçünü ayırdı.Yc1-2-3 diye gidiyorlar işte muhtemelen kawamatsu Yc3 ayarı.İnu ve Neko sulong dışında ortalama kınlar İzo gibi.Komutan etmezler diyorsun birçoğundan zayıf olan İzo zaten komutan ahahaha söylerken elinde patlıyor daha.
Biri Neko'yu biri İnu'yu dövüyor yakın performans olmuyor.Hatta Peros daha kötü dövüyor karşısındakini.Jack antik zoandan dolayı iyileşebiliyor bide. Sulong minklere ve base İnu'ya bile adamlarıyla dalan Jack mi arc boyunca tek başına takıldı yok artık :hhh: Perospero'nun neden ondan önce sürpriz saldırı yiyip nerdeyse gözünün yarıldığından bahsetmiyorsun ? Ya da neden Neko'nun Peros'a sürpriz bir saldırıyla savaşa soktuğundan bahsetmiyorsun ?

Mamutun kuvvetindenden haberim var.Hani şu İnu'nun tek koluyla rahat durdurduğu,hibrit Jack'in kuvvetinden de haberim var.Hani gene İnu'nun yere çaldığı .d g4ün kuvvetini baz almak bu sefer senin işine gelmedi reis galiba.Başka yerlerde g4 çok güçlü falan diyordun ya.G4ün saldırı gücü,hızı,hakisi,fiziksel gücü>>>>Jack açık ve net.Boundman bile çaresiz kaldıysa Jack'e güle güle derler.Ki dediler bile her yerde.

Ashura base Jack'e üstünlük kurdu sadece.Base Jack'e üstünlük kuramayacak Wano'daki ilk 15,16 karakter arasında sanmıyorum ki biri olsun.Kinemon'un üçünü ayırması bir şeyi değiştirmiyor.Hiçbirisi İnu ve Neko kadar iyi featlere sahip değil.İnu ve Neko'da yc3 falan etmiyor base hallerinde net bir şekilde.

Izo dediğin adam 16 kişilik tümen komutan kadrosundan komutandan kastı o mu anladın ? yc3 olarak bahsediyorum.İzo kim yahu.Peros edecek adam yok kınlar arasında bile.

Olmaaaaz. Bu yeterli değil işte, Sanji'nin saldırıları vız vız geliyor Queen'e. Dayanıklılık arttı tamam ama saldırı gücünde sıkıntı var. Dövüş sırasında bir şeyler daha olmalı.
Gen uyanışının sadece dayanıklılığı mı arttırdığını düşünüyorsun cidden? Aynı sayı içinde Queen, Sanji'ye biyotik koluyla bir tane vuruyor ve Sanji 20-25 metre uzağa uçuyor. Sanji'nin boynunda patlayan saldırıda kılıç Sanji'nin ensesinde parçalandı ama yine de Queen'in fiziksel gücüyle Sanji uçup duvara toslamadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık