Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet uçan altılıdan güçlü Peros'a üstünlük kuran İchiji uçan altılı seviyesinde buna inanmaya devam edebilirsin :D Neko döven Peros'un kaptanı bu heriflerin gücünü istiyordu bizzat askeri olarak.Kata'dan ayar yedi diye uçan altılı seviyesinde falan mı sanıyorsun ? Jack'te yanıldın,uçan altılıda yanıldın,kınlarda yanıldın ve bunlarda da yanılacaksın.

Judge Bm'den ayar yemiş haliyle Snack ve diğerlerini tek başına rahatça tutan bir isim bu arada.Haberin yoksa,olur umarım :D
Hiçbirşeyde yanılmadım Sanji vs Queen dışında.Ona da bakma konuşması eğlenceli diye takılmadım fazla inat ettim :D yoksa baştan belliydi King ve Queen Zoro-Sanji için çizildiği.İstersen Sanji’nin başarısız sanılıp en muhteşem denek çıkacağını söylediğim mesajları bulup çıkarayım.Arama butonu çalışsa kolay iş ama o teknoloji yok malesef.Jack’te mi yanıldım ahahahas o senin hüsnü kuruntun. :D
Sanji zanka no tachi mi açmış sence ? kılıç dokununca çat diye kırılıyor sanji güneşi açmış heralde.
Vücudu çok sert olmuş galiba elmas gibi.

Hiçbirşeyde yanılmadım Sanji vs Queen dışında.Ona da bakma konuşması eğlenceli diye takılmadım fazla inat ettim :D yoksa baştan belliydi King ve Queen Zoro-Sanji için çizildiği.İstersen Sanji’nin başarısız sanılıp en muhteşem denek çıkacağını söylediğim mesajları bulup çıkarayım.Arama butonu çalışsa kolay iş ama o teknoloji yok malesef.Jack’te mi yanıldım ahahahas o senin hüsnü kuruntun. :D
Baya baya yanıldın Emre hocam :D Jack'in Cracker'dan güçlü olduğu konusunda yanıldın,Peros'un uçan altılıdan dayak yiyeceğini söylüyordun onda da yanıldın,Katakuri Jack'ten azıcık güçlüdür diyordun.O direk kocaman bir yanılgıydı mesela.Kınlar komutan falan eder de diyordun sanırım normal hallerinde o da ayrı konu :D

Sevsekte sevmesekte durumdan hoşlansakta hoşlanmasakta smoker, lucci ve koby seri sonu sağlam karakterler olucak. He bencede luffye yenilmemiş hatta yenmiş olan smokerın seri sonu bunlardan önde olması ama görünene göre smoker filo amirali olsa bile diğerleri anca koramiral seviyesinde kalsın en azından rakipleri luffy olmasın malum bir kez ona yenildiler..(ki ace olayından sonra sabo yada luffy akainuyu indirmedikçe o koltuk boşalmaz)

Baya baya yanıldın Emre hocam :D Jack'in Cracker'dan güçlü olduğu konusunda yanıldın,Peros'un uçan altılıdan dayak yiyeceğini söylüyordun onda da yanıldın,Katakuri Jack'ten azıcık güçlüdür diyordun.O direk kocaman bir yanılgıydı mesela.Kınlar komutan falan eder de diyordun sanırım normal hallerinde o da ayrı konu :D
Jack krakerden güçlüdür hala tamamen mamutla bir dalsa asker bırakmaz zaten tank olarak.Peros biraz güçlü çıktı evet yada şöyle diyelim Who beklentilerdeki kadar güçlü çıkmadı.Onda da normal adam gözleri güle güle yıkımcılara yiyecek gibi bakıyordu dövüşürsünüz denince.Bizde sorun yok.Katakuri ile Jack arasında ciddi bir güç farkı yoktur uçurum olarak.Daha çok kabiliyet ve donanım farkı var.Kata’da olmayan tank özelliklerle arayı çok çok fazla açmıyor.Kınlar komutan edecekler tabii ediyorlar.Ashura Jack’e hadi lan çeken adam kedi köpeğin sulong formları kadar güçlüdür.Denjiro kawamatsu,Ashura Yc3 üstü adamlar.

Sevsekte sevmesekte durumdan hoşlansakta hoşlanmasakta smoker, lucci ve koby seri sonu sağlam karakterler olucak. He bencede luffye yenilmemiş hatta yenmiş olan smokerın seri sonu bunlardan önde olması ama görünene göre smoker filo amirali olsa bile diğerleri anca koramiral seviyesinde kalsın en azından rakipleri luffy olmasın malum bir kez ona yenildiler..(ki ace olayından sonra sabo yada luffy akainuyu indirmedikçe o koltuk boşalmaz)
Smokerın olacagini zannetmiyorum o karakterin amaci Luffynin abi ve babasinin taninmasina zemin hazirlamakti daha da bir sey cikmaz yanindaki kizla bir kac yerde gozukur hicbir sekilde ust seviye dovus yapamadan seri biter.Bir gorevide doflamingoya zemin hazirlamakti ondan da dayagini yedi zaten .

Lucci ve Koby gram sevmem ama o konuda haklı olacaksın gibi duruyor ozellikle Lucci umarim bas agritmadan kaybeder

Jack krakerden güçlüdür hala tamamen mamutla bir dalsa asker bırakmaz zaten tank olarak.Peros biraz güçlü çıktı evet yada şöyle diyelim Who beklentilerdeki kadar güçlü çıkmadı.Onda da normal adam gözleri güle güle yıkımcılara yiyecek gibi bakıyordu dövüşürsünüz denince.Bizde sorun yok.Katakuri ile Jack arasında ciddi bir güç farkı yoktur uçurum olarak.Daha çok kabiliyet ve donanım farkı var.Kata’da olmayan tank özelliklerle arayı çok çok fazla açmıyor.Kınlar komutan edecekler tabii ediyorlar.Ashura Jack’e hadi lan çeken adam kedi köpeğin sulong formları kadar güçlüdür.Denjiro kawamatsu,Ashura Yc3 üstü adamlar.
Peros Jack'e yakın performans gösterdiğinde Cracker'ın bu heriften net daha güçlü olduğu kanıtlandı zaten.Hakide üstün,hızda üstün,saldırı gücünde üstün,savunmada üstün.Jack nasıl kırıyor o askerleri rahatça ? Kong Gun dediğin atak Dof'u kmlerce uzağa fırlatacak kadar güçlüydü.Bu ataklardan 2 tanesi anca bisküvi askerini kırıyor herifin.Jack'in bu adamın savunmasını geçebilme imkanı yok.

Kınlardan aksine hiçbirisi yc3 falan değil.Kawamatsu İnu ve Neko'dan bile daha güçlü değil hele.Kata ile Jack arasında uçurum yok zaten dünyalar var arada.Kınlardan hiçbirisi hibrit Jack seviyesi değil.Jack ile Peros yaralı halleriyle bile İnu ve Neko'ya üstün gelince belli oldu bu.
Katakuri ile Peros arasındaki fark'tan biraz daha az Jack ile arasındaki fark.Kata ile Peros arasındaki fark da İchiji panelinden belli.

Smokerın olacagini zannetmiyorum o karakterin amaci Luffynin abi ve babasinin taninmasina zemin hazirlamakti daha da bir sey cikmaz yanindaki kizla bir kac yerde gozukur hicbir sekilde ust seviye dovus yapamadan seri biter.Bir gorevide doflamingoya zemin hazirlamakti ondan da dayagini yedi zaten .

Lucci ve Koby gram sevmem ama o konuda haklı olacaksın gibi duruyor ozellikle Lucci umarim bas agritmadan kaybeder
Ekstra olarak Smokerla yanindaki gereksiz kizin vucutlarini degistirmisti Law, bir de kalbini kaptirmisti . Bir de vergo bayagi hirpalamisti adam misyonunu git gide tamamliyor gibi duruyor

Benim smokerdan beklentim daha yüksek çünkü en azından ana karaktere ezilmemiş daha dogrusu karşısına çıkmış ama yenilmemiş hatta yenmiş tek karakter olmasından ki ana karakteri 1 den çok sefer paketlemesinden. Ama sonuçta seriyi çizen yazan biz değiliz o yüzden bizimkisi sadece tahmin. Bana göre luffye yenilmiş lucci veya sümüklü kobby nin öne çıkmasındansa ana karaktere hiç yenilmemiş aksine onu yenmiş karakter smokerın öne çıkması çok daha mantıklı olur. Ama bekleyip görücez artık

İçlerinde en vasıfsızı Smoker. Coby yada Lucci ileride amiral seviyesine gelse tamam da Smoker'ın amiral seviyesine çıkmasına imkan yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık