Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Ne kadar haklısın queen zaten kendi saf insan gücüyle savaşıyor bu nasıl bi mantık ya sonuna senin imzanı bırakayım bari :d
queen'in kendini modifiye etmesiyle sanjinin göklerden gelen kararla güçlenmesini bir tutman da güzelmiş, kullanılır :d

Queen in tasarımını beğendim ama hala nasıl bir meyveye sahip olduğunu anlayamadım .Ulti de keza mükemmel bir karakter olmuş.

Sanji sama hala acıtasyon yapıyor. Lan daha 2 saat önce Suit giydin neyin tribi bu :hhh: :artiz:

Spoileri veren kişinin dediği efsanevi olay queen'nin kendisini patlatması herhalde :D
Nesi efsanevi onun ya saçma sapan olay Sanji bile doğru düzgün kan alamadan herif kendi kendinden kan almış. Forumda ortalamadan fazla sayıda kişinin o olayı efsanevi bulmayı bırak gömmede zirveye taşıyacaklar.

Valla bölüm bana boş geldi ya. Şu Cp0 nun rakip sayma şeyinden bıktım anasını satayım. Hayır Lucci gelse ne. Luffy tek atar yeni güçle. Sanji bile yamultur herif artık dokunulmaz oldu. Bari amiral falan gönder zaten tek amiral kesmez 2 tane gelmesi lazım en az. Adada 3 adet yonko gücünde adam üstüne Marco üstüne Kaido tayfası üstüne sayko güçteki wanolular varken. Queen'in kendi kendine vurup Sanjiden daha çok zarar vermesi kendine beni ayrıca tav etti saçma sapan olmuş orası. Queen'in bir anda yılan serdar olması hoştu ama. :D

Nesi efsanevi onun ya saçma sapan olay Sanji bile doğru düzgün kan alamadan herif kendi kendinden kan almış. Forumda ortalamadan fazla sayıda kişinin o olayı efsanevi bulmayı bırak gömmede zirveye taşıyacaklar.

Valla bölüm bana boş geldi ya. Şu Cp0 nun rakip sayma şeyinden bıktım anasını satayım. Hayır Lucci gelse ne. Luffy tek atar yeni güçle. Sanji bile yamultur herif artık dokunulmaz oldu. Bari amiral falan gönder zaten tek amiral kesmez 2 tane gelmesi lazım en az. Adada 3 adet yonko gücünde adam üstüne Marco üstüne Kaido tayfası üstüne sayko güçteki wanolular varken. Queen'in kendi kendine vurup Sanjiden daha çok zarar vermesi kendine beni ayrıca tav etti saçma sapan olmuş orası. Queen'in bir anda yılan serdar olması hoştu ama. :D
Efsanevi derken ironi yapmıştım aslında ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık