Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028: Brakiozor Tıss

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    271
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Nihayetinde, bizim yaptığımız şeyin korsanlarınkinden farkı yok."
Ne alaka? Fan çevirileri korsanlar farkı kapatıyor gibi bir şey yazıyor ki devamında tahtayı gösterdiği için daha mantıklı.
O da tuhaf değil mi? İki taraf da korsan zaten, korsanlar farkı kapatıyor derken rakibin korsan olmaması dil açısından daha makul gibi.

TCB'nin çeviri de böyle. Bana resmi çeviri doğru gibi geldi. Çünkü Dof'un yaptığı gibi, Kaido'nun yaptığı gibi bir ülkeye çökmekten bahsediliyor. Hükûmetin bunu yapması da korsanların seviyesine inmek ya da korsanlarla aynı şeyi yapmak oluyor.

O da tuhaf değil mi? İki taraf da korsan zaten, korsanlar farkı kapatıyor derken rakibin korsan olmaması dil açısından daha makul gibi.

TCB'nin çeviri de böyle. Bana resmi çeviri doğru gibi geldi. Çünkü Dof'un yaptığı gibi, Kaido'nun yaptığı gibi bir ülkeye çökmekten bahsediliyor. Hükûmetin bunu yapması da korsanların seviyesine inmek ya da korsanlarla aynı şeyi yapmak oluyor.
Yalnız gelenler Denizci gemileri değil, muhtemelen hükümet kimseye duyurmadan bu işi yapacak.

Böyle durumlar Sakazuki'ye gelmez, tepkisini merak ediyorum.
Eğer Wano'ya Cipher Pol geldiyse Shanks'ın olayına gitmiştir herhalde o. Gerçi ne olduğu belli değil ama bahsettiği korsan Teach ise ve onunla savaşmaya niyetliyse Shanks Denizcilerde dahil olur. Ama bence tam tersi daha mantıklı olurdu.

Son düzenleme:
Yalnız gelenler Denizci gemileri değil, muhtemelen hükümet kimseye duyurmadan bu işi yapacak.
Anlaşılıyor mu o kadar yav. Bana denizci gemileri gibi geldi çünkü. Denizci gelmiyorsa demek ki cp0 Vegapunk'un yeni oyuncaklarıyla Wano'yu ele geçirmeye çalışacak.

Yalnız Wano'nun son patronu hükümet olursa Oden'in dediği gibi adanın dünyaya açılması engellenmiş olmuyor mu? Wano'nun başında Momo falan olması lazım değil mi yani? Hükümet de silah için kullandığından Kaido gibi zorla çalıştırmaya devam eder ve ülkeyi dünyaya açmaz.

Eğer Wano'ya Cipher Pol geldiyse Shanks'ın olayına gitmiştir herhalde o. Gerçi ne olduğu belli değil ama bahsettiği korsan Teach ise ve onunla savaşmaya niyetliyse Shanks Denizcilerde dahil olur.
Wano'ya Denizciler'in gelmediği kesin, hem Sakazuki bunu istemiyordu hem de gemiler Denizci savaş gemileri değil.

Bir de neden kendini alıntılayıp, başka birine cevap veriyormuş gibi yapıyorsun?

Anlaşılıyor mu o kadar yav. Bana denizci gemileri gibi geldi çünkü. Denizci gelmiyorsa demek ki cp0 Vegapunk'un yeni oyuncaklarıyla Wano'yu ele geçirmeye çalışacak.

Yalnız Wano'nun son patronu hükümet olursa Oden'in dediği gibi adanın dünyaya açılması engellenmiş olmuyor mu? Wano'nun başında Momo falan olması lazım değil mi yani? Hükümet de silah için kullandığından Kaido gibi zorla çalıştırmaya devam eder ve ülkeyi dünyaya açmaz.
Denizci gemileri standart görünüme sahip, bunlar normal gemilere benziyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık