Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028: Brakiozor Tıss

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    271
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sopa en muhteşem 21'likten değil ama alaydı eline sıradan üç kılıç. Kaido'nun elindeki Kanabou sıradan bir Kanabou. Kaido onu kendisi kullana kullana efsane yapmış eğer Zoro'da normal üç kılıca haki basarak onları efsane yapsaydı Zoro'yu övmeni anlarım. Elinde üç tane meito var halen emek diyorsunuz. Niye Enma'yı aldı o zaman? Kitetsu'yu aldığı dükkandan normal kılıç alaydı ya niye almadı?
Ben olaya sadece mizahi yaklaştım. Sanji elbette bu güce kavuşmalıydı ama şu vücudu tuhaf hissetme olayını az daha erken başlatsaydı daha iyi olurdu. Ne bileyim WCI'de oğlum olduğunu kimseye söyleme, bu utancı yaşatma diyen adamı kurtardı. Dönüş yolunda garipseseydi daha makul olurdu ama olan oldu. Zoro hangi kılıcını hak etmedi bilemiyorum, adam Hazan Suyu'nu bıraktı Enma alırken.

Ben olaya sadece mizahi yaklaştım. Sanji elbette bu güce kavuşmalıydı ama şu vücudu tuhaf hissetme olayını az daha erken başlatsaydı daha iyi olurdu. Ne bileyim WCI'de oğlum olduğunu kimseye söyleme, bu utancı yaşatma diyen adamı kurtardı. Dönüş yolunda garipseseydi daha makul olurdu ama olan oldu. Zoro hangi kılıcını hak etmedi bilemiyorum, adam Hazan Suyu'nu bıraktı Enma alırken.
Ben hak edip hak etmemeyle alakalı bir şey demedim ki. Adam power up almak varken sıradan kılıçları alması saçma olurdu. Ben Zoro'yu övdüğün o elinde kılıçları tuttuğu mesajına cevaben yazdım. Canavar üçlünün hepsi iyi Power uplar aldı. Luffy ve Sanji Power aldı Zoro almadı durumu söz konusu değil.

Ha bu arada Judge ı ve Mads grubunu da övmeyi unutmayalım. Şeytan meyvesinden çok daha güçlü bir şeyi yaptıkları ve yapmanın önünü açtıkları için. Tabi burada Sora nın da etkisi var
Caesar: kitle imha silahları, insan deneyleri, yapay şeytan meyveleri, kendi meyvesi üzerinde deneyler (kontrol edebildiği gazların sayısını arttırmıştı, bu gazlar içerisinde çok zehirli (Magellan'ın zehrine çocuk oyuncağı diyordu) ve patlayıcı olanlar mevcut.)
Judge: insan klonlama, süper-insan yaratımı, şeytan meyvesi özelliklerini insanlara aktarabilme (yüzememe dezavantajını es geçecek biçimde), teknoloji ağırlıklı bir krallık ve orduyu yönetme.
Queen: kitle imha silahları, virüsler, üst düzey vücut modifikasyonları (sürekli ateş edebilen lazerler, ses kontrollü roketler, sıcak mekanik kollar, takma çelik dişler, ağzının içinde tüfek, saç kuyruğu da dahil olmak üzere vücudun birçok yerinde mekanik kollar vb.), üst düzey şeytan meyvesi modifikasyonları (aynı anda hem Titanoboa hem de Brachiosaurus meyvesine sahip olmakla aynı durum).
Vegapunk'a girmiyorum bile. Gerçekten çok başarılı hepsi benim gözümde :D

Rob lucci'nin dediğine göre adaya amiral gelecek sanırım o da Ryokugyu olur herhalde. Bu arada hala Rob lucci'nin cp0 lider olmadığını düşünüyorum ve öyle umuyorum.

Yamato, Kalp Korsanları'yla karşılaştı. Muhtemelen patlayıcılar konusunda onlarla beraber hareket edecek. Shinobu muhtemelen Çiçek Başkenti'ndekileri uyarmaya gitti.

Kalp Korsanları Onigashima'ya nasıl çıktılar acaba? Jean Bart ve diğer üyeler de çatıdalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık