Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1027: İnanılmaz Bir Felaket

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 152 65.5%
  • Orta

Kullanılan: 60 25.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne o, benim üstüme oynadığına göre sen de Zoro'ya sallayanlardandın herhalde.

Zoro'nun dayak yemeden dayak atmasını bekleyen mi var ki ? Niye dayak yiyor diye beğenmeyelim ? Yazdığın şey alakasız ve saçma olmuş.
Hayır sallamadım ama dayak yediği için güzel bölüm diyorsun sırf Zoro olduğu için dediğinide hepimiz biliyoruz aslında onu dile getirdim sadece.Yoksa bölümün iyiyle alakası yok bomboş Yamato ve Momo sayfalarıyla doldurmuş.Zoro yerine Kaido Luffyi böyle uçursa iyi demezdin en basitinden.

Olay sadece fiziksel olsa yine iyi. King süper hızlı ve bu hız avantajıyla sele kapılmış ev-araba gibi alıp götürüyor rakibini.
Vivre card’ında açıklanan gücü de oydu. Kanatları sayesinde çok hızlı gidiyor rakibe. Sanji’ye vurduğu saldırı da onun için tehlikeli görünmüştü.

Boundman’ın yaptığını yapıyormuş gibi geliyor bana. O da sadece kuvvet sayesinde uçurmuyordu rakibi. Ayaklarındaki elastikliği kullanıp rakibe çok hızlı şekilde gidince ve o şekilde yumruk atınca uçuyordu rakip. Ve doğrudan öne doğru patlama hızı iyiydi ama hantallaşıyordu, sıyrılma becerisi düşüyordu. Doğrudan rakibe patlama hızıyla gidip vuran bişeydi. King de öyle sanki.

King’in hızı muhtemelen daha yüksektir. Efektleri daha farklı.

Yalnız hibritte kaba kuvveti de yetiyormuş gibi göründü bana. İlk slash’ta hızının pek etkisi yok gibiydi çünkü.

Bölümün ilk yarısını tek bir cümle için yazmış adam.
"Luffy is the only one who can defeat Kaido"

Tamam Oda anladık. Luffy en güçlü, en zeki, en yakışıklı, en kurnaz, en yetenekli, en cesur, en becerikli en en en en en en en bir tane. Yeter da yeter.
Gerisini de pek anlamadım. Şimdi de King'in yüzü için mi gizem kasıyor? Yeni gelin mi lan bu peçesini kaldırmasından olay çıkarıyor...

Ben galiba seriyi bırakacam ya. Hiç beğenmedim bölümü.

Hayır sallamadım ama dayak yediği için güzel bölüm diyorsun sırf Zoro olduğu için dediğinide hepimiz biliyoruz aslında onu dile getirdim sadece.Yoksa bölümün iyiyle alakası yok bomboş Yamato ve Momo sayfalarıyla doldurmuş.Zoro yerine Kaido Luffyi böyle uçursa iyi demezdin en basitinden.
Dayak dediğin şey Zoro'nun King'le dövüşü. King Zoro'nun ağzına da etse beğendiğim, iyi bir rakip. Bu da hoşuma gidiyor. Kaido Luffy'yi uçursa kaçırsa iyi demem niye diyim ? Luffy laşka olmuş zaten Kaido karşısında. Dayağına da alıştık ayılıp bayılmasına da. Heyecan vermiyor karakter. Leş yani. Sanji-Zoro dövüşünü Kaido dövüşünden daha heyecanlı bulan ve merakla bekleyen onlarca kişi varken Zoro'nun dövüşü neden kötü olsun benim için ? Luffy'nin 20 kere düşüp kalkıp rakibini yenmesinden hoşlananlar Kaido dövüşü "iyiydi" desin, bana ne ? :bilmem::artiz:

Vivre card’ında açıklanan gücü de oydu. Kanatları sayesinde çok hızlı gidiyor rakibe. Sanji’ye vurduğu saldırı da onun için tehlikeli görünmüştü.

Boundman’ın yaptığını yapıyormuş gibi geliyor bana. O da sadece kuvvet sayesinde uçurmuyordu rakibi. Ayaklarındaki elastikliği kullanıp rakibe çok hızlı şekilde gidince ve o şekilde yumruk atınca uçuyordu rakip. Ve doğrudan öne doğru patlama hızı iyiydi ama hantallaşıyordu, sıyrılma becerisi düşüyordu. Doğrudan rakibe patlama hızıyla gidip vuran bişeydi. King de öyle sanki.

King’in hızı muhtemelen daha yüksektir. Efektleri daha farklı.

Yalnız hibritte kaba kuvveti de yetiyormuş gibi göründü bana. İlk slash’ta hızının pek etkisi yok gibiydi çünkü.
Evet, Zoro yine iyi başa çıkıyor. İlk izlenimi fena değil ama malum giderek sertleşip çirkinleşecek dövüş. King'in baya silahı var gibi duruyor. Herif bombardıman uçağı gibi.

Bölümün ilk yarısını tek bir cümle için yazmış adam.
"Luffy is the only one who can defeat Kaido"

Tamam Oda anladık. Luffy en güçlü, en zeki, en yakışıklı, en kurnaz, en yetenekli, en cesur, en becerikli en en en en en en en bir tane. Yeter da yeter.
Gerisini de pek anlamadım. Şimdi de King'in yüzü için mi gizem kasıyor? Yeni gelin mi lan bu peçesini kaldırmasından olay çıkarıyor...

Ben galiba seriyi bırakacam ya. Hiç beğenmedim bölümü.
Sana bi roşi law draması lazım, aç dressrosa oku.

Bölüm güzeldi. King çok sağlam saldırıyor. Güzel bir dövüş stili var.

Sanji'yle olan dövüşünde Sanji'ye çizik atamamanın acısını Zoro'da çıkarıyor. Zoro'da garibim köşe kapmaca oynuyor. O duvar senin bu duvar benim.

Yukarıdaki paneller önemliydi göstermesi iyi oldu. Eğer Kaido yenilirse olacak olanlar daha da kötü. Hem Wano'lular altta ezilecek hemde patlamanın etkisiyle Onigashima üstündeki herkes Momonosuke, Kaido ve Big Mom hariç patlamanın etkisiyle paramparça olacaklar koca adayı patlatacak büyüklükte bir bomba atom bombası etkisi yapması demektir.

Luffy'nin gülüşü de Roger'in, Laugh Tale'de attığı gülücüğe benziyor.

Dayak dediğin şey Zoro'nun King'le dövüşü. King Zoro'nun ağzına da etse beğendiğim, iyi bir rakip. Bu da hoşuma gidiyor. Kaido Luffy'yi uçursa kaçırsa iyi demem niye diyim ? Luffy laşka olmuş zaten Kaido karşısında. Dayağına da alıştık ayılıp bayılmasına da. Heyecan vermiyor karakter. Leş yani. Sanji-Zoro dövüşünü Kaido dövüşünden daha heyecanlı bulan ve merakla bekleyen onlarca kişi varken Zoro'nun dövüşü neden kötü olsun benim için ? Luffy'nin 20 kere düşüp kalkıp rakibini yenmesinden hoşlananlar Kaido dövüşü "iyiydi" desin, bana ne ? :bilmem::artiz:

Evet, Zoro yine iyi başa çıkıyor. İlk izlenimi fena değil ama malum giderek sertleşip çirkinleşecek dövüş. King'in baya silahı var gibi duruyor. Herif bombardıman uçağı gibi.
Bölüm geneline vurduğun zaman vasat kalıyor bölüm demek istediğim buydu.Luffy örnek olarak verdim bir bölümü momo ve yamatonun boş yapmalarıyla doldurup zoro harici x bir kişinin dövüşüne 1-2 sayfa ayırsa iyi bölüm demezdin demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık