Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1027: İnanılmaz Bir Felaket

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 152 65.5%
  • Orta

Kullanılan: 60 25.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy vs kata’nın daha hızlısı olacak gibi görünüyor. O dövüş şöyle gitmişti:

Uyanışlı+gelecek gören kata>Boundman> kendini tutan kata>Luffy

Zoro vs king de şöyle gider diye düşünüyorum:

Full hibrit+alevli king>enmalı zoro>kendini tutan king>zoro

En son zoro kılıç karartma gibi bişeyle güçlenip alır veya alevler zoroya pek işlemeyeceği için enma sayesinde direk kazanır. Güçlenecekse de kısa sürede güçlenir ve 10 saat gereksiz dayak yeme izlemeyiz diye düşünüyorum.

Mangaka’nın zoro’yu kaba kuvvete yenilirken çizmeye cesaret edememesinden korkuyordum. Mantıklı olanı yapması güzel olmuş. Fiziksel bi sağ kol en az bu kadarını yapabilmeliydi.

Momo-Luffy-Yamato sahneleri o kadar uzun ve gereksiz ki... Neyse yine de bütün bu gevseklere rağmen Zoro ve King hatırına iyi bölüm dedim. Bu arada Zoro'nun kılıçlarımla öleyim demesinde hiçbir problem yokmuş. Zoro'ya sallayanlar yine hüsrana uğradı. Kudurun! :artiz:
Zoro dayak yediği için iyi demenin daha doğrusu diyememenin farklı yönlerini bulmuşsun :hhh:

Luffy vs kata’nın daha hızlısı olacak gibi görünüyor. O dövüş şöyle gitmişti:

Uyanışlı+gelecek gören kata>Boundman> kendini tutan kata>Luffy

Zoro vs king de şöyle gider diye düşünüyorum:

Full hibrit+alevli king>enmalı zoro>kendini tutan king>zoro

En son zoro kılıç karartma gibi bişeyle güçlenip alır veya alevler zoroya pek işlemeyeceği için enma sayesinde direk kazanır. Güçlenecekse de kısa sürede güçlenir ve 10 saat gereksiz dayak yeme izlemeyiz diye düşünüyorum.

Mangaka’nın zoro’yu kaba kuvvete yenilirken çizmeye cesaret edememesinden korkuyordum. Mantıklı olanı yapması güzel olmuş. Fiziksel bi sağ kol en az bu kadarını yapabilmeliydi.
Olay sadece fiziksel olsa yine iyi. King süper hızlı ve bu hız avantajıyla sele kapılmış ev-araba gibi alıp götürüyor rakibini.

Zoro'nun merhamet dilemesi tamamen fiyasko çıktı :D Adamın tek dediği şey "beni öylece ittirmen affedilemez, en azından öldürmek için kılıç kullan." O değil de bu sağ kollar niye hep sorunlu tipler oluyor ? Maskenin altında kesin kimseye göstermediği bir şey var aynı katakuri gibi bir şeyler bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık