Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1027: İnanılmaz Bir Felaket

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 152 65.5%
  • Orta

Kullanılan: 60 25.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O başarı Sanji'nin değil, Judge'ın.
Öyle bile olsa sonuçta bu gücü evlatları için yaptı Sanji'de kaymağını yiyor.

Luffy'nin lastik meyvesi ya da Zoro'nun kılıçları da kendine ait değil mesela. Yine de yaptıkları saldırılarda Luffy'yi ve Zoro'yu övüyoruz, meyvesini ya da kılıçlarını övmüyoruz. Bu güçte Sanji'nin gücü olduğu için Sanji'yi övmemizde bir yanlış olmamalı.

Luffy dövüşmese One Piece çok güzel bir seri aslında :oops: :oops:
R : ONE PIECE'te bu günlerde ardı ardına Luffy'nin meyvesinin rakip olamayacağı çok güçlü meyveler çıkıp duruyor, ana karakter olarak meyvelerin arasında en güçlüyü alması gerekiyor diye hissediyorum, neden ona baya zayıf görünen lastik meyvesini verdin ?

E.Oda : Ahaha doğru ! Diğer güçlü ve havalı yetenekleri görünce neden böyle yaptığım tam bir gizem gibi duruyor. Cevap çok basit, en saçma yeteneği seçtim. Baş karakter klasik olarak en güçlüyü alsaydı, bu kadar uzun süre devam edebileceğimden emin değilim. Hikaye ne kadar ciddileşirse ciddileşsin, Luffy uzayacak ve esneyecek. Bana her zaman etrafta SAÇMALAMA fırsatını veriyor. Benim yazmak istediğim manga bu. (Kendisi de farkında saçma olduğunun)

Gelmese bizi çok saçma galibiyetler bekliyor gibi.
Onigashima uçuyor, indirilmeden kimsenin geleceğini de sanmam. Momo Kaido'yu ısırdığından artık Wano'da her şey olabilir.
İki yonkou aynı anda düşecekse Oda bunun çok zorlu olduğunu hissettirmeli yoksa yonkou seviyesi tamamen boş olur. Big Mom'ın da Kaido gibi daha ciddi bir yenilgi almasını tercih ederdim. Big Mom'ın yenilmesi gerekiyorsa bunu sadece Kid ve Law yapsın istemem. Eğer Shanks ayarında birisi yardıma gelmeyecekse ve Big Mom yenilecekse bunu da Luffy'nin desteğiyle yapsınlar isterdim. Zoro hareket edemezken minklerin ilacı sayesinde şuan King ile kapışıyor. Luffy de Kaido'yu yendikten sonra Zoro gibi minklerin ilacıyla kendine tekrar gelirse savaşa yonkou seviyesinde birisi desteğe gelmiş gibi varsayıp diğerlerinin de desteğiyle Big Mom'ı da bir şekilde aradan çıkarabilirler belki.. Aksi durumda yine Big Mom'ı denize düşürerek falan bu savaşı kazanırlarsa yonkou seviyesi tam balon olur.
Shanks'ın gelmediği senaryoda Luffy Kaido'yu dövüp bir de Big Mom'ı indirmeye yardıma gidecekse, kesin gelsin Shanks.

R : ONE PIECE'te bu günlerde ardı ardına Luffy'nin meyvesinin rakip olamayacağı çok güçlü meyveler çıkıp duruyor, ana karakter olarak meyvelerin arasında en güçlüyü alması gerekiyor diye hissediyorum, neden ona baya zayıf görünen lastik meyvesini verdin ?

E.Oda : Ahaha doğru ! Diğer güçlü ve havalı yetenekleri görünce neden böyle yaptığım tam bir gizem gibi duruyor. Cevap çok basit, en saçma yeteneği seçtim. Baş karakter klasik olarak en güçlüyü alsaydı, bu kadar uzun süre devam edebileceğimden emin değilim. Hikaye ne kadar ciddileşirse ciddileşsin, Luffy uzayacak ve esneyecek. Bana her zaman etrafta SAÇMALAMA fırsatını veriyor. Benim yazmak istediğim manga bu. (Kendisi de farkında saçma olduğunun)
Şu an yaptığı tam olarak bu değil mi zaten :artiz:

Her zaman saçmalanır ama şurada şu adama olmaz Arlong değil ki bu.

Zoro'nun King'e söylediği söz spoilerdaki gibi çaresizce değilmiş. Klasik bölüm sonu birer cümlelik atışma repliği gibi daha çok.
Kata da luffy’i mochi’yle boğarken luffy “adam gibi dövüş, öldüreceksen yumrukla öldür beni” deseymiş keşke.
Kata dikenli mochiyle Luffy'yi havada çevirirken Luffy bırak beni diye yalvarmıyor muydu?
O başarı Sanji'nin değil, Judge'ın.
Sadece giymekle gelen bir dayanıklılık bu. Sanji'nin payı sıfır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık