Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1027: İnanılmaz Bir Felaket

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 152 65.5%
  • Orta

Kullanılan: 60 25.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One piece hikaye odaklı bir seri olduğu sürece adamın tüm kemikleri kırılsın veyahut vücudunun yarısını kaybetsin yinede tam gücüne çıkabiliyor bu seri böyle bir seri yani sırf kınlardan falan hasar aldı diye kaido inanılmaz bir güç kaybı yaşayacak gibi bir dünya söz konusu değil.
:) tabi kaybetmemiştir

Artık ark sonunu kesin olarak hayal edebiliyoruz. Onagaşima Wano'nun üzerine düşmek üzereyken bir geri sayım başlayacak. Tüm Wano halkı ve müttefik kuvvetler hep bir ağızdan "Lufitarou-sama ganbatte kudasai, başarabilirsin, Kadiou iblisini yenebilirsin. Bunu BİR TEK sen yapabilirsin, ganbatte kudasai!.1!!"

GODA hikaye odaklı bir deha olduğundan her ark aynı bu sonu çizerken eminimki zevke gelip ben müthiş bir hikayeciyim diye övünüyordur ama alçak gönüllü olduğundan bunu kafasında söylüyordur. Zaten silüet bir, geri sayım iki,GODA'nın müthiş hikayeciliği için en büyük silahlar. Heyecan dorukta.

Artık ark sonunu kesin olarak hayal edebiliyoruz. Onagaşima Wano'nun üzerine düşmek üzereyken bir geri sayım başlayacak. Tüm Wano halkı ve müttefik kuvvetler hep bir ağızdan "Lufitarou-sama ganbatte kudasai, başarabilirsin, Kadiou iblisini yenebilirsin. Bunu BİR TEK sen yapabilirsin, ganbatte kudasai!.1!!"

GODA hikaye odaklı bir deha olduğundan her ark aynı bu sonu çizerken eminimki zevke gelip ben müthiş bir hikayeciyim diye övünüyordur ama alçak gönüllü olduğundan bunu kafasında söylüyordur. Zaten silüet bir, geri sayım iki,GODA'nın müthiş hikayeciliği için en büyük silahlar. Heyecan dorukta.
Bu arc Dressrosa v2 olduğundan bende geri sayım bekliyorum düşmesine 10 dk kaldı derken son anda Momo imdada yetişir.Çok heyecanlıyım :D acaba Momo Kaido’dan güçlü bulutlar oluşturabilecek mi hiçbirşey bilmiyor şehir gitti kesin bakalım nolacak.

"Lufitarou-sama ganbatte kudasai, başarabilirsin, Kadiou iblisini yenebilirsin. Bunu BİR TEK sen yapabilirsin, ganbatte kudasai!.1!!"
Çöp piecei övmeyecem ama, sen çöp tail öven adamsın orada da natsunun durumu aynıydı, ft daha farklı olarak natsu bir şeyin kralı değildi diye hatırlıyorum.

Çöp piecei övmeyecem ama, sen çöp tail öven adamsın orada da natsunun durumu aynıydı, ft daha farklı olarak natsu bir şeyin kralı değildi diye hatırlıyorum.
Reyiz büyünün kaynağı sevgidir. Natsu'nun gücü arkadaşlarına olan sevgisinden geliyor. FT evreni içinde bir mantık var ve buna bağlı olarak çünkü onlar FT mantığı işe yarıyor öyle ki kalpleri sevgi ve inanç dolu. Bak şimdi, duygulandım, gidip biraz FT okuyayım.

Bu arc Dressrosa v2 olduğundan bende geri sayım bekliyorum düşmesine 10 dk kaldı derken son anda Momo imdada yetişir.Çok heyecanlıyım :D acaba Momo Kaido’dan güçlü bulutlar oluşturabilecek mi hiçbirşey bilmiyor şehir gitti kesin bakalım nolacak.
Momo'ya inanıyorum.

Reyiz büyünün kaynağı sevgidir. Natsu'nun gücü arkadaşlarına olan sevgisinden geliyor. FT evreni içinde bir mantık var ve buna bağlı olarak çünkü onlar FT mantığı işe yarıyor öyle ki kalpleri sevgi ve inanç dolu.
Çöp tail, narutodan sonra izlediğim ilk shonendi,bu seriden hep birşeyler bekledim çünkü mc opydi, naruto gibi güçsüz başlamamıştı, sonra anladım ki çöp tailin anlatmak istediği konu sevgiymiş, bu büyü işini sonradan açıkladılar,(ft zeroydu galiba) önceden açıklansaydı şu an king taildi büyük bir potansiyel harcanmış oldu yazık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık