Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026: Tennozan (Dönüm Noktası)

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    286
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Who's Who'nun dövüş tarzı Jack'den iyiydi. Daha sağlam gözüktü bana ne kadar erken yenilse de. Jack'in çok boş dövüş tarzı var. Who's Who > Jack ihtimali var bir minik.
Jack'in bir dövüş tarzı olduğunu gösterdi mi ki Oda ? Jack'e dair ne gösterdi bu adam Allah aşkına ?

Allah'ın belası adam düşündükçe kriz geçiriyorum ya :mad:

İstese gayet havalı ve güçlü gösterebilirdi.All Star olmasına rağmen üzerinde durmadı.Benim korkum Killer vs Hawkins ve Apoo vs X Drake dövüşlerinin bu muameleyi görmesi.
Hawkins'i de böyle aradan çıkaracak büyük ihtimalle çünkü Hawkins beklenenin aksine fazla güçlü çıkmadı. Güçlü karakter de Killer fazla kaçıyor yani adama zaten çoğu bebeğini öldürmüş. Kid kozuna başvurdu mecburen. Yoksa dövüş çoktan biterdi. Şimdi o koz ile biraz Killer'i döver, Killer bir yolunu bulursa direkt fişini çeker bu Neko ve Inu tarzı.

Hawkins'i de böyle aradan çıkaracak büyük ihtimalle çünkü Hawkins beklenenin aksine fazla güçlü çıkmadı. Güçlü karakter de Killer fazla kaçıyor yani adama zaten çoğu bebeğini öldürmüş. Kid kozuna başvurdu mecburen. Yoksa dövüş çoktan biterdi. Şimdi o koz ile biraz Killer'i döver, Killer bir yolunu bulursa direkt fişini çeker bu Neko ve Inu tarzı.
Hawkins konusu bambaşka bir dram.Sağlık olsun ne diyelim.

Biri One Piece'i baltalaman lazım çaktırmadan dese ben böyle Jack'i baltalayamazdım. Kaidou'nun 3 numaralı adamı, peh.
Ek: spoilerda da yazdım, Naruto kötü adam işlenmelerini özledik be arkadaş. Deidara tek başına şu Yıkımcı diye uçurulan adamlara bedel be.
Harcadılar kocaoğlanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık