Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026: Tennozan (Dönüm Noktası)

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    286
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda, Inu ve Neko'yu da harcadı aslında. Sulong olayı hiçbir ekstra iş yapmadı savaşta.

Inu = Neko ise ki öyle diyebiliriz, Peros vs Neko dövüşü güç dengeleri açısından büyük günah oldu. Inu'nun rakibi Jack; sulong formundaki Sicilyalı, BB, Roddy, Giovanni ve Koncelot'u rahat aldı. Neko'nun rakibi Perospero ise Carrot ve Wanda karşısında epey zorlandı, sulong formlarını kaybetmemiş olsalardı kazanma şansları varmış hatta, öyle diyor Perorin. Wanda'nın Jack'in karşısındaki beşliden herhangi biri kadar güçlü olduğunu sanmıyorum; Carrot da Roddy seviyesi falandır, hadi Sicilyalı'ya denk olsun olsa olsa. Yani Perospero ile Jack arasında baya bir güç farkı var bu denkleme göre. Ve Jack ile denk kapışan Neko, sulong'dan çıkınca Perospero'dan dayak yiyor. Burada büyük mantıksızlık var.

Bence olması gereken: Kid de Luffy'nin yanı sıra adadan düşmeliydi. Inu ve Neko, Kaido'yu tutarken Yamato, BM'yi tutabilirdi mesela. Kaç yıllık sulong muhabbeti ofsayta çıkmamış olurdu.
Yazdıklarını inceleyecek olursak 5 vs 2 bir kere hani daha güçlü olsalar da farketmez bireysel olarak ki Sicilian falan bence daha güçlüdür Wanda’dan elit adamlardı bunlar.Jack ile Peros arasında güç farkı var ama baya bir güç farkı var da diyemeyiz.Jack daha dinçken 5 mink indiriyor Peros ikisine kazanma şansı veriyor tablo bu kadar basit.

Gördüğüm sahnelerde hep deli dana gibi koşturuyor boynuz ya da hortum saldırısı yapıyordu. Ekstra olarak elindeki orakları kullanıyor işte. Başka bir şeyi olsa gösterilirdi zaten.
Bence öyle değil ama elde de bir şey yok, öyle de denebilir. Adam gibi dövüş çizmeyen Oda'ya küfredesim geldi yine.

Bence öyle değil ama elde de bir şey yok, öyle de denebilir. Adam gibi dövüş çizmeyen Oda'ya küfredesim geldi yine.
Çatıda hortum ile dövüştü, hibrit moduna geçti Inu'ya yine hortumla saldırdı Inu tuttu attı. Bu adamın olayı bu kanka bence çizse de ne çizecekti başka sanki bu adam haki şov mu yapacak? :D

Çatıda hortum ile dövüştü, hibrit moduna geçti Inu'ya yine hortumla saldırdı Inu tuttu attı. Bu adamın olayı bu kanka bence çizse de ne çizecekti başka sanki bu adam haki şov mu yapacak? :D
Kaku'ya o burunla neler yaptırmıştı Oda :( Jack için hortum temalı bir dövüş stili çizebilirdi ama uğraşmadı.
Kaku'nun kibrit kutusu olan hali bunlardan daha iyi teknikler yapıyordu xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık