Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026: Tennozan (Dönüm Noktası)

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    286
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eksik olan ne söyleyeyim.

Sen bile bu paneli şu an için erken buluyorsun. Söyle söyle çekinme. :D
Erken bulmadım çatıya ilk çıktığı anda başta Luffy'e yaptırdıklarından sonra bu sahneyi çizseydi daha iyiydi. Kaido arkasinda o 5 ismi görüyor. Big Mom sana nasıl öyle vurdu diyor. Diğer dört Nova hakiye şaşırıyor. Kaido şaşırıyor felan. Onun üstüne çok soğuttu arayı.

Bu arada ben bu bulut yarma olayını Shanks ile Luffy de görürüz diyordum ama Kaido da gördük. Belki savaşın ilerleyen kısımlarında Luffy ve Kaido birbirine her saldırdığına bulutların yarıldığını görürüz. Belki olur :)

Arkadaşlar galiba Köpek, Kediden Yarım porsiyon önde bir karakter.
Perosun meyvesi çok tehlikeli bir meyve ayrıca zekasıyla birleşince çok iyi şeyler çıkıyor ortaya tek eksiği aşırı kibirli...

Bu arada Luffy, Momo ile yine zihinsel konuşma gerçekleştirdi...

Erken bulmadım çatıya ilk çıktığı anda başta Luffy'e yaptırdıklarından sonra bu sahneyi çizseydi daha iyiydi. Kaido arkasinda o 5 ismi görüyor. Big Mom sana nasıl öyle vurdu diyor. Diğer dört Nova hakiye şaşırıyor. Kaido şaşırıyor felan. Onun üstüne çok soğuttu arayı.
Asıl problem Oda'nın anlamsız drama sevdası. Luffy on sefer kaybetmeden hiç bir rakibini alt edemez. Bir olur, üç beş olur anlarsın ama her rakibini aynı kısır döngü ile alt edince küfretme eğilimin artıyor.

Sal ortaya, vura kıra sekiz on bölümde yirmi bölümde; zorlansın, kan ter içinde kalsın, ölümcül darbeler alsın... ama en sonunda rakibini de alt etsin, kimseye dokunmaz. Her kes luffy bu kadar güçlüymüş deyip alkışlar ama yok abi, önce bi tek yicek, sonra öbür tarafa gidip gelecek bilmem kaç sefer yardım gelecek... en sonunda da rakibini dövecek. Yok öyle dünya!

Şurada mangayı takip eden, eskiler için söylüyorum, on kişiden sekizi yılların verdiği alışkanlıkla devam ediyordur.

Arkadaşlar galiba Köpek, Kediden Yarım porsiyon önde bir karakter.
Perosun meyvesi çok tehlikeli bir meyve ayrıca zekasıyla birleşince çok iyi şeyler çıkıyor ortaya tek eksiği aşırı kibirli...

Bu arada Luffy, Momo ile yine zihinsel konuşma gerçekleştirdi...
Anaaa cidden öyle olmuş galiba... Vay be fark edememiştim. Luffy harekete geçince Momo mümkün değil diyor. Bak sen bizim Luffy içerden içerden Momo ya emir veriyor hahahahaha

Neko ve Inu'nun ne gereği var orda, dolunay ortaya çıkacaksa sonraki bölüm çıksın, kazanacaklarsa o zaman kazansınlar. Zaten dövüş çizmemişsin adamlara, Luffy Yonko ile haki çarpıştırıyor, gökyüzü yarılmış, Şeker ve Filin tek panelde yenilmesi çok umrumdaydı. Luffy ve Kaido'nun suratını çizsene be adam, Inu ve Neko ne?

Luffy'nin Mingo'nun ayağını engellediği; Roger ve Wb'nin haki çarpıştırdığı sahne... Etkileyicilik açısından dağlar kadar farkı var o sahnelerin.

Aizen veya Bambina kafasında takılması gereken Yonko'nun düştüğü durumlara diyecek bir şeyim zaten yok...

Canavar Üçlü'nün güçlerinin altı da bomboş; G5, Göz ve Hücre mevzusu belki kurtarır bu saçmalığı ama şu karşılaşmalara yol yapacağına neler neler çizdi bu adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık