Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026: Tennozan (Dönüm Noktası)

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    286
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin Momo'ya söylediği "gizli" şeye neden bu kadar sinirlenildi? Oda, Yamato'ya şaşırma efekti verdiğini daha iyi belli etmek ve bu duyguyu ufaktan da olsa bize yansıtabilmek için konuşma hakkında bilgi vermiyor. Küçük bir detay olmuş. Laf söylenmesi gereken o kadar şey varken buna sinirlenilmesi baya anlamsız geldi.
Bu duygu sinirse haklısın çünkü beni sinir etti gerçekten . 30 senedir manga yazan çizen bir yazarın bu kadar aciz bir numaraya baş vurması sinir etti ya orda biz luffynin ne dediğini duysak sonra momonun hatiralarinda kaybolup ısırıdığını görsek tamam ya da ejderhaya dönüştüğü ilk anda bunu söylediğini görsek tamam ama bu hint dizisi senaryosu gibi hiç bir şekilde mantığıma oturtamiyorum

Bu duygu sinirse haklısın çünkü beni sinir etti gerçekten . 30 senedir manga yazan çizen bir yazarın bu kadar aciz bir numaraya baş vurması sinir etti ya orda biz luffynin ne dediğini duysak sonra momonun hatiralarinda kaybolup ısırıdığını görsek tamam ya da ejderhaya dönüştüğü ilk anda bunu söylediğini görsek tamam ama bu hint dizisi senaryosu gibi hiç bir şekilde mantığıma oturtamiyorum
Hint dizisi senaryosu mu? Oda, Luffy "Hey Momo" dedikten sonra, Luffy'i aksiyona sokup paneli uzaklaştırıyor. Bu durumda konuşmayı duymamamız oldukça normal. "Hint dizisi senaryosu" dediğin, Luffy'nin ikide bir düşüp kalkıp "Korsanlar Kralı olacağım" ve "Kaido'yu yeneceğim" laflarını spamlamasına denir. Laf söylenmesi gereken şeyler bunlardır. O küçük flashback olayın akışı olduğu için; her şeyi es geçip olayın akışına laf söylemek abes kaçar.

Momo ağzından ateş atsa nasıl ateş atıyor diye laf ederler rüzgar atsa ne ara öğrendin attın derler vursa sen daha çocuktun nasıl vurabilirsin derler.Alt tarafı ejderha olduğu için hınçla ısırdı sanki kaidoyu ısırıp ortadan koparttı attı gibi tepki veriyorlar.Kaidoya thriller barktaki zombi kerberosun luffyi ısırmasındaki etki kadardır hepsi bu ne büyütmüşler arkadaş olayı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık