Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7459
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orochi'nin ilk ölümü epikti. Nasıl ki Orcohi ihanet ettiyse Oden'e, Kaido da Orochi'ye ihanet etmişti ama yetmezdi.
Orochi'nin İkinci ölümü de epikti. Kendilerini ve Kozuki Oden'i 1 saat oyaladıktan sonra son anda karar değiştirerek idam kararı veren Orochi'ye vakit bile ayırmadan öldürdü kınlar ama bu da yetmezdi.
Orochi bir kez daha ölecek ve bu da epik olacak. Momonosuke veya Hiyori, Orochi'nin Kozuki Hanesine yaşattığı acının intikamını alacak. Hadi Momonosuke neyse de Hiyori ne hallere düştü garibim.

10 numara karakter Orochi ve ölmediği belliydi ama Orochi'nin neden ölmediğini açıklamalı Oda. Kaido'nun öldüremediğini Kınlar mı öldürecekti?
Yeteneği yüzünden bence ölmüyor kafasını kesiyorlar ikidir ya kafasını kesip toprağa gömmeleri yada kalbini deşmeleri lazım.

Orochi, Wano'da tüm yaptıklarını bütün millete açıklamadan ölmez. Oden şöyle iyiydi böyle süperdi falan diyecek yaptıklarını anlatacak ancak öyle. Seyirci fetişi var Oda'da seyirci önünde olmazsa olmuyor, eleman yenilgileri bile anonsla açıklıyor xD
Al sana senaryo yazayım o zaman. Sürpriz sonlu: Kaido yenilmiştir ve Onigashima temiz bir iniş yapmıştır Wano'ya. Momonosuke ile savaşan fakat yenileceğini anlayan Orochi, Momonosuke'den yalvara yakara af dilenmektendir. Ben şöyle yaptım böyle yaptım ama sor niye yaptım? Kurozomiler şöyleydi, Kozukiler böyleydi vs. vs. İş buya, Nami, Usopp ve Tama üçlüsü rehin aldıkları Bao Huang ile birlikte Momonosuke'nin yakınlarındadır ve Orochi'nin anlattıklarını herkes duyururlar. Momonosuke o kadar yüce gönüllü bir insandır ki Orochi'yi öldürmez vee 1 taşla 4 kuş vurulur:
Wanolu köylüler Oden'in büyüklüğünü bir kez daha anlar.
Orochi'nin rezil bir lider olduğu vurgulanır.
Momonosuke'ye hayran kalır Wano halkı.
Anime şirketi 14 yaşındaki Japon erkeklerine bir ölüm sahnesi göstermek zorunda kalmaz.

Yeteneği yüzünden bence ölmüyor kafasını kesiyorlar ikidir ya kafasını kesip toprağa gömmeleri yada kalbini deşmeleri lazım.
Law'dan önce ope ope no mi meyvesini yiyen kişi ölümsüzlük vermediyse Orochi'ye, şeytan meyvesiyle alakalı bir şey çıkar muhtemelen.

Law'dan önce ope ope no mi meyvesini yiyen kişi ölümsüzlük vermediyse Orochi'ye, şeytan meyvesiyle alakalı bir şey çıkar muhtemelen.
Yunan mitindeki Hydra gibi kafasının kesilmesi öldürmüyor zaten Hydra ve Orochi benzer yaratıklar Yunan mitinde yanlış hatırlamıyorsam Herkül Hydra'yı yenmek için kafasına taş düşürüyordu ama devasa bir şey altında eziliyor belki benzeri ile öldürülebilinir yoksa bence 1 yıl boyunca Hakili hakisiz kafasını kesmeye devam etsinler geri kalkar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık