Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7459
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yapması gereken intihar etmek mi, Doflamingo'yu kurtarmak mı?
Ayrıca korkusuz dediğin adam dayak sonrası ardı terleyerek kabus görür gibi kalktı. Bundan korkusuz sürüyle adam var seride.
O gemiye dalmak kolay iş değil yalnız sırf buna cesaret edebildiği için takdiri hak ediyor. Zou'da yaptıklarıyla da görevine ne kadar bağlı biri olduğunu kanıtladı. Zalimliğiyle Canavar Korsanlarına yakışan bir karakter. Bu adam neler neler yaşadı hala sapasağlam ayaktaydı. Çok yazık oldu çok.

Kalktıktan sonra da korkudan çok öfke doluydu denebilir gördüğün üzere;

O gemiye dalmak kolay iş değil yalnız sırf buna cesaret edebildiği için takdiri hak ediyor. Zou'da yaptıklarıyla da görevine ne kadar bağlı biri olduğunu kanıtladı. Zalimliğiyle Canavar Korsanlarına yakışan bir karakter. Bu adam neler neler yaşadı hala sapasağlam ayaktaydı. Çok yazık oldu çok.

Kalktıktan sonra da korkudan çok öfke doluydu denebilir gördüğün üzere;
Bunu animede farklı yapmışlar o yüzden yanlış kalmış aklımda. Ama daha iki üç bölüm önce Inu dolunay ışığını yakaladığında bu arkadaş üç buçuk attı. Onu net hatırlıyorum. Şimdi hapı yuttuk dedi içinden.

Bu onu olumlamaz ki. Amigdalasının hasar aldığı anlamına gelir. Canlılar doğası gereği bir güçlükle karşılaştığında en temel dürtü devreye girer ve kaç ya da savaş tepkisi veririz. Jack'in en ufak korku belirtisi göstermeden savaşıyor oluşu, Jack'in limbik sisteminin hasarlı olduğu anlamına gelir ki şimdi sayısını hatırlayamadım ama bir sahnede King ve Queen azar çekiyordu Jack'e ve bayağı da korkmuş gibiydi ?
Sevene lafım yok ve Jack'i sevmem demiyorum ama biraz abartılıyor sanki.
Abilerinden çekinmesi normal saygı duyduğu kişiler çünkü King ve Queen. Orada öyle aman aman korktuğunu da zannetmiyorum açıkçası.

Kaido'ya önüne gelen dalmasaydı olabilirdi mesela, arada çok güç farkı olduğundan mecburen böyle şeyler oluyor. Bu dövüşün varlığı bile en başından mantıksız bir karar zaten. Luffy'nin şuan ki rakibi Yonkou olmamalıydı.
Bencede böylede güzel.Tamamen cümbüş.

mihawkin bahsettiği herkesi kendi tarafına çekme gücünü işliyor oda işte

Shogun ne ki koruyucusu ne olsun. Wano başlı başına hayal kırıklığı. Bir tek lütfü fanları mutlu.
bir de daha wano arc başlamadan yere göğe sığdıramıyorlardı bu arc şöyle olacak böyle olacak kan gövdeyi götürecek ölenler olacak denmişti keza oda bile övmüştü bu arcı yanlış bilmiyorsam. artık beklentiye girmemek gerek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık