Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7459
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Meseleni başbakan ve cumhurbaşkanı ile hallet.
-Meseleni cumhurbaşkanı ve başbakan ile hallet.
Çok kesin bir şey çıkmıyor ama ilki kulağa daha doğru geliyor.
Edit: Kafa dede de amiral-yonko-Roger diye sıralamış biraz.
Amiralleri ve 4 imparatoru yenebileceğini mi düşünüyorsun diyor. Başbakan-cumhurbaşkanı ayrımı yok. Belki 3 amiral + 1 filo amirali = 4 yonko anlamı çıkabilir ama.
Roger'ın bağlantısı yok bunlarla. Roger efsanesini geçebileceğini mi sanıyorsun diyor. Yani orada güçten çok poneleri bulup KK olmaktan bahsetmiş.

İlk attığım luffy panelinde eşitlik daha belirgin ama. Çünkü direkt "amiral veya yonko" diyor.

Amiralleri ve 4 imparatoru yenebileceğini mi düşünüyorsun diyor. Başbakan-cumhurbaşkanı ayrımı yok. Belki 3 amiral + 1 filo amirali = 4 yonko anlamı çıkabilir ama.
Roger'ın bağlantısı yok bunlarla. Roger efsanesini geçebileceğini mi sanıyorsun diyor. Yani orada güçten çok poneleri bulup KK olmaktan bahsetmiş.

İlk attığım luffy panelinde eşitlik daha belirgin ama. Çünkü direkt "amiral veya yonko" diyor.
-Başbakanı ve cumhurbaşkanını yenebileceğini mi sanıyorsun? / Cumhurbaşkanını ve başbakanını yenebileceğini mi sanıyorsun?

-Başbakan veya cumhurbaşkanı olmanı umursamıyorum./Cumhurbaşkanı veya başbakan olmanı umursamıyorum.

Seni bilmem ama ikinci cümleler kulağama garip geldi. Türkçede güçlü olanın adını güçsüz olandan sonra söylersin çünkü.

-Başbakanı ve cumhurbaşkanını yenebileceğini mi sanıyorsun? / Cumhurbaşkanını ve başbakanını yenebileceğini mi sanıyorsun?

-Başbakan veya cumhurbaşkanı olmanı umursamıyorum./Cumhurbaşkanı veya başbakan olmanı umursamıyorum.

Seni bilmem ama ikinci cümleler kulağama garip geldi. Türkçede güçlü olanın adını güçsüz olandan sonra söylersin çünkü.
İki şey denkse sıranın da önemi kalmaz ki. :/

Yeşil elma ve kırmızı elma/ kırmızı elma ve yeşil elma

Yeşil elma veya kırmızı elma/ kırmızı elma veya yeşil elma :s

İki şey denkse sıranın da önemi kalmaz ki. :/

Yeşil elma ve kırmızı elma/ kırmızı elma ve yeşil elma

Yeşil elma veya kırmızı elma/ kırmızı elma veya yeşil elma :s
Haklı olabilirsin. Ama bir cevap vermem gerekirse hep amiral-yonko sıralaması kullanıldı, tam tersini ben hiç hatırlamıyorum, o yüzden dediğin denklik var olmayabilir diyebilirim belki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık