Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7459
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya iki saattir mesajımı arıyorum sonunda buldum hahahahha

"Luffy Kaido yu tek başına devirmedi ki?", "Kaç kişi daldılar e bi zahmet alsın", "Kaido tam gücünde değildi" gibi şeyler derler diyordum. Gerçekleşiyor, galiba geleceği görmeye falan başladım. Arkadaşlar ne derseniz diyin Kaido hala TAŞ gibi çatıda bekliyor. Kimse Kaido yu zayıflatmış değil ve evet eninde sonunda bizim maymun bu Kaido yu dümdüz edecek. Son olarak şunu eklemek isterim, Kara Kralın sözlerini

"En tepeye yüksel!"

Geleceği gerçekten görmeye başlamışım. Bak adamın hakisi bulutlara çıktı hahahahhaa ama Zoro Kaidoyu yar- hahahahahhahahaha Dediğim gibi dümdüz et!

@RedTeroR benden önce sormuş. Bence Luffy zaten uyandırmıştı, ama uyandırdığını Kaido'yu görünce fark etti. :d

Jozu'ya arkadan saldırdı ama. Jozu o sırada Crocodile ile dövüşüyordu.
Bunun uyandırılacak birşey değil becermesi zor birşey olduğunu düşünüyorum Kaido bir avuç adam diyor.Kombine etmek sonuçta bu neyi uyandıracaksın.Dof için de yalan konuşma arkadan saldırmadı. :S

Germa güçsüz değildi. Katakuri ve Big Mom'un yanında çok güçsüz durdular sadece. Olan bu.
Edit: Hiçbiri komutan etmez tabii.
Germa güçsüz değil diye 2 yıl önce bile söyleyenlerdenim ben.O zamanlar heriflere fodder muamelesi yaptılar.Sorsan tüm komutanlar İchiji'ye tek atıyordu.İddia ediyorum Kaido tayfasında Queen ile Jack bu adama bırak tek atmayı,düşük zorlukta bile yenemez.Jack'in baya vaktini de çalabilme ihtimaline sahip İchiji.

Ya iki saattir mesajımı arıyorum sonunda buldum hahahahha

"Luffy Kaido yu tek başına devirmedi ki?", "Kaç kişi daldılar e bi zahmet alsın", "Kaido tam gücünde değildi" gibi şeyler derler diyordum. Gerçekleşiyor, galiba geleceği görmeye falan başladım. Arkadaşlar ne derseniz diyin Kaido hala TAŞ gibi çatıda bekliyor. Kimse Kaido yu zayıflatmış değil ve evet eninde sonunda bizim maymun bu Kaido yu dümdüz edecek. Son olarak şunu eklemek isterim, Kara Kralın sözlerini

"En tepeye yüksel!"

Geleceği gerçekten görmeye başlamışım. Bak adamın hakisi bulutlara çıktı hahahahhaa ama Zoro Kaidoyu yar- hahahahahhahahaha Dediğim gibi dümdüz et!
Ben şeyi anlamıyorum, senden bahsetmiyorum bu arada genel konuşuyorum:
Kaido çöp yaa, her saldırıdan hasar yiyor diyenler, konu Luffy ve Kaido'ya geldiğinde Kaido hiç zayıflamamıştır diyor. O nasıl oluyor acaba? :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık