Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7459
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangaka allahın varsa kaido yu ejder formunda bir daha çizmezsin. Momo ısırdı acı içinde bağırdı ne demek lan ? İnsan ve melez formunda önüne geleni tekleyen ''canavar'' ejder formunda önüne gelenden dayak yiyor. Ne saçma form muş anlamadım gitti.. Luffy ufaktan amiral seviyesine geliyor artık şöyle dedesiyle rakı amaann yumruk vuruşturlar artık...

Mangaka allahın varsa kaido yu ejder formunda bir daha çizmezsin. Momo ısırdı acı içinde bağırdı ne demek lan ? İnsan ve melez formunda önüne geleni tekleyen ''canavar'' ejder formunda önüne gelenden dayak yiyor. Ne saçma form muş anlamadım gitti.. Luffy ufaktan amiral seviyesine geliyor artık şöyle dedesiyle rakı amaann yumruk vuruşturlar artık...
E Kaido ejderha da karşıdaki kertenkele değil ya Vegapunk'ın kudretini görüyoruz işte

Ne yavaşı (ufak) ne Amiral'i? Adam freni patlamış Kamyon gibi önüne çıkanı eze eze gidiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık