Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
uzun sürenin ardından sanji ve zoro kendilerine layık rakipler buldu şu 3-4 bölüm zoro sanji savaşlarına odaklansın sadece bunu istiyorum yoksa parça parça bu arc bitmez
Mangaka'nın da işi zor. 3-4 bölüm aralıksız Zoro ve Sanji çizse, Luffy fanları Luffy nerede çekecek, tam tersi Kaido tararını gösterse bu sefer Zoro-Sanji fanları ayaklanacak. En iyisi hepsini parça parça gösterip, Tek Parça haline yapbozumsu bir şekilde getirmeye çalışıyor. Bu da One Piece(Tek Parça) 'in manasına göz kırpıyor :D

Yamato momonun adayı durdurabileceğini söyler. Kaido momoyu hedef alan saldırılar yapar, yamato karşılar. Luffy Kaido ile ilgileneceğini söyler, yamatodan momoyu korumasını ister. Sahne alt katlara geçer. King ve queen hypelanacak çizimler görürüz. Villani yüceltmeden düşürtmez bence oda. Belki dük vs jack bitebilir.

Momo vs kaido olur Kaido Momo'yu döver. Momo ağlamaya başlar. Dayak yiyen bir çocuğun abisine diyeceği gibi "Luffy abi Kaido beni dövdü gel sende onu döv der" Luffy gelir sen misin benim kardeşimi döven diyip Kaidoyu Pataklar. Luffy beceriksiz Momoya döner ve derki "seni işe yaramaz velet bı Kaidoyu bile dövemiyorsun sen ne işe yararsın bari adayı düzgün bir yere indirde bir işe yara der." Momo utanarak adayı indirir. Bütün bunları gören Yamato olayların şoku ile sonunda kadın olduğunun farkına varır sonra Luffy'e aşık olur. Ve sonunda MUTSUZ SON... ?

Hayaller: Kaido&Luffy vs Yamato&Momonosuke

Olacaklar: Luffy&Yamato&Momonosuke vs Kaido

Allah affetsin ama hiç ısınamadım şu Yamato ve Momonosukeye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık