Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben ruhumu sana harcayamam, seni indirmeye çalışarak vakit kaybedemem diyen bir big meme dışında bir şey hatırlamıyorum

Çok uçtun alçak uç..

Hani belki dediğin kadar güçlü de olabilir ama şuana kadarkiler bunu kanıtlamıyır.
Marco kısa bir süre Queen ve kinge direnip sonra sadece king ile savaştığı halde perte çıktı. Yamato Kaidou ile neredeyse denk kapıştı. Bu feate sadece Luffy sahip seride birde Akainu

Kral hakiye rağmen zoro yamato'yu yener diyorum. Neden.
1.Yamato'nun kaido gibi elmas kadar sert bi bedeni yok. Yani zoro yakaladı mi keser.
2.Kral haki b.haki ile engellene biliyo mu bilmiyoruz. Yani mutlak bi güc değil bence.
yamatonun meyvesi bir şekilde ona bir zırh veriyor ve bu zırh kaidonun kaç bilmiyorum ama baya bir saldırısına dayanıyor hafife alınmamalı. yani zoronun saldırıları işe yaramayabilir.

Sen benim dediklerime ters bir şey demiyorsun ki. Ben de Marco'nun şimdilik olayı dayak yemek diyorum. Adamı sabaha kadar dövsün hadi. Yamato gibi karşılık verebiliyor mu daha görmedik. Sen farazi konuşuyorsun. Çatıya çıkar belki orada gösterir bir şeyler.
Ya evet farazi konuşuyorum çünkü imparator karşısında uzun süreli bir sağ kolun performansını göremedik malesef.. ama şöyle düşün, Marco, Yamato gibi Kaido'nun kafasına yara açamaz.. (illaki kid, law, killer kadar hasar atar var değişik saldırıları) yani Yaamto gibi sağlam bi3 darbe vuramaz ama Yamatodan daha uzun süreli dayanır.. bu da olayı dengeliyor işte...

Ya evet farazi konuşuyorum çünkü imparator karşısında uzun süreli bir sağ kolun performansını göremedik malesef.. ama şöyle düşün, Marco, Yamato gibi Kaido'nun kafasına yara açamaz.. (illaki kid, law, killer kadar hasar atar var değişik saldırıları) yani Yaamto gibi sağlam bi3 darbe vuramaz ama Yamatodan daha uzun süreli dayanır.. bu da olayı dengeliyor işte...
Kaidou 10 dkda yener yüksek ihtimalle Marcoyu.

Örnek veriyorum senle ben savaştık beni boğazımdan kavradın.. tuttun boynumdan sıkıp koparıp atacak gücün olsa sensey'e seslenip şunu kafasından vur der misin ? Demezsin..

Zaten adamın olayı arsız gibi dayak yemek öyle tek atıp geçecek gücü yok işte Big Mom'ın..

Katakuri, Big Mom ile bir süre başa baş kapışır mesela
Ruhları olsa işini bitirir. “Harcayamam” demiyor işini bitirecek ruh yok orda. Çatıya çıktığında süpernovalar gelmeden önce besliyor ruhları:
Bu haliyle marco’ya dalsa uzamazdı fazla.

Kaidou 10 dkda yener yüksek ihtimalle Marcoyu.
Ruhları olsa işini bitirir. “Harcayamam” demiyor işini bitirecek ruh yok orda. Çatıya çıktığında süpernovalar gelmeden önce besliyor ruhları:
Bu haliyle marco’ya dalsa uzamazdı fazla.
Yav ustalar Kid 1.5 saattir kadınla aşağıda yapmayın etmeyin ya... Eğer Yamato, Marcodan güçlüyse ki neden olmasın.. Kizaru kadar güçlü demektir aşağı yukarı..

Ayrıca Marco imparatora sağlam hasar indiremez asla aksini iddia etmem ama savunması uzunca bir süre oyalar.. bir kere King, Queen ile savaşmıyordu, Chopper ve samuraylara hasar gelmesin diye adam kendini perde yapıyordu 2v1 attı.. bir zahmet aşağıda perti çıksın iki komutan karşısında.. buna bakıp haksız gömülüyor bana kalırsa.. Kata'nın Jozu, Marco ile 2v1 yapıp bir de kardeşlerini koruduğunu düşünün kolay iş değil

Kral hakiye rağmen zoro yamato'yu yener diyorum. Neden.
1.Yamato'nun kaido gibi elmas kadar sert bi bedeni yok. Yani zoro yakaladı mi keser.
2.Kral haki b.haki ile engellene biliyo mu bilmiyoruz. Yani mutlak bi güc değil bence.
Yerde Kaido balyozla üst üste vuruyor hışımla hem de ardındaki panellerde Yamato kalkıp bir şey yokmuş gibi savaşıyor.

O balyozu Luffy, Zoro Law yedi gözlerinin feri gitti.

Acayip Bi dayanıklılığı var Yamatonun. Küçüklükten Kaido dan dayak yiye yiye savunma kasmış kız.

Yav ustalar Kid 1.5 saattir kadınla aşağıda yapmayın etmeyin ya... Eğer Yamato, Marcodan güçlüyse ki neden olmasın.. Kizaru kadar güçlü demektir aşağı yukarı..

Ayrıca Marco imparatora sağlam hasar indiremez asla aksini iddia etmem ama savunması uzunca bir süre oyalar.. bir kere King, Queen ile savaşmıyordu, Chopper ve samuraylara hasar gelmesin diye adam kendini perde yapıyordu 2v1 attı.. bir zahmet aşağıda perti çıksın iki komutan karşısında.. buna bakıp haksız gömülüyor bana kalırsa.. Kata'nın Jozu, Marco ile 2v1 yapıp bir de kardeşlerini koruduğunu düşünün kolay iş değil
Kid Marco'yu parçalar la.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık