Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kan onlar aynısı, Pika'da da var. Bu saldırının aynısını Enma ile King'e yaptı onda yok kan çünkü çok ağır hasar veremedi.

Renklisinde de kan olarak belirtmişler. Bunları ben bakmadan mı yazdım sanıyorsun.

Bu da King'e yaptığı.

Onda yok bunlar. Çünkü hasar ağır değil. Kılıçlar koka kaplı burada. Kaido'nun sahnesini atmadım onlarda koka yoktu.

Atak öncesi sırası felan taşan haki ama sonunda taşıyor haki? :D Öyleyse neden Pika ve Killer da taştı da King ve Kaido da taşmadı? Ashura da bile yoktu öyle efekt. Çünkü ağır hasar bırakamadı. Kılıçtan kan akmıyor çünkü. Buradakiler kan haki değil.

Burada her şeyini koydu atağa ama o taşma dediğniniz şeyler. Asıl burada olması gerekiyor. Yok çünkü hasar ağır değil fazla derine işlememiş. Kanı haki diye yutturdunuz.:D Oden'in de Kaido'ya bıraktığı hasar da var ama. Hem kral haki efekti var hem de kılıcında kan var.

Hakiyi daha belirgin farklı çiziyor. Kılıcın üstündekiler. Yaradan hem kan hem de haki fışkırmış. Daha doğrusu kan fışkırıyor ama kral haki efektleri patlıyor.

Aynı haki efektleri Kın'larda var ama onların kılıçlarında kan yok. Onların da hasarı ağır değil. Kaido da söylüyor.

Zoro’nun yaptığı şeyi şu hakinin kılıç versiyonu olarak düşünmüştüm ben:

Nasıl katakuri sadece en güçlü saldırısında böyle alev desenli saldırı kullandıysa zoro da en güçlü santoryu tekniğinde öyle haki koyuyor olabilir.
Tabi sertlik+yumuşaklık efektiyse de şaşırmam.

Hangi tasma efektine benziyor yahu? Biri sürü örnek attım. Sen bana King'de Kaido da neden o hakinin taşmadığının mantıklı bir açıklamasını yapamazsın.
Zoro da haki çok yüksek kendi vücudu zayıf.Kaido’da öyle bir durum yok vücut zaten sınırında.King’de haoshoku varsa o da öyledir.Zoro ve Yamato gibiler taşırabilir.Kral haki kombine edip vurmazsa Kaido taşırmaz hakiyi boşa harcamaz yani çok usta kontrollü.Gerçi bu taşırma muhabbeti tam olarak ne gerçek mi o da belli değil.Belki Oda havalı olsun icabında süs olarak çiziyor.Önce bir adama sormaları lazım.

Arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki: Luffy kaidodan ragnorakı yiyince bilincini kaybetmişti. Kral hakiyi kullanmayı öğrendiği halde işi hemen bitmişti. Yamato ise defalarca yemesine rağmen bana mısın demiyor. Yamato > Zoro >= Luffy çok net benim için. Wano sonu zoro ve luffy anca yamatoya yetişir. Kız wano öncesi olsa tayfanın içinden geçermiş valla. Hayvan gibi dayanıklı çıktı. Saldırı gücü de yüksek. Hızlı da kaidoya ayak uydurabiliyor. Valla helal olsun. Beklentimin üzerinde çıktı.

Hicbi
Zoro da haki çok yüksek kendi vücudu zayıf.Kaido’da öyle bir durum yok vücut zaten sınırında.King’de haoshoku varsa o da öyledir.Zoro ve Yamato gibiler taşırabilir.Kral haki kombine edip vurmazsa Kaido taşırmaz hakiyi boşa harcamaz yani çok usta kontrollü.Gerçi bu taşırma muhabbeti tam olarak ne gerçek mi o da belli değil.Belki Oda havalı olsun icabında süs olarak çiziyor.Önce bir adama sormaları lazım.
Hiçbir alakası yok hasar derin ise kılıca kan bulaşıyor. Aynı ataklar çok daha irade isteyen durumlarda daha güçlü bir guduyle yapılmış olmasına rağmen efekt yok. Bir açıklaması yok bunun niye orada haki yok diye sorulduğunda.

Arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki: Luffy kaidodan ragnorakı yiyince bilincini kaybetmişti. Kral hakiyi kullanmayı öğrendiği halde işi hemen bitmişti. Yamato ise defalarca yemesine rağmen bana mısın demiyor. Yamato > Zoro >= Luffy çok net benim için. Wano sonu zoro ve luffy anca yamatoya yetişir. Kız wano öncesi olsa tayfanın içinden geçermiş valla. Hayvan gibi dayanıklı çıktı. Saldırı gücü de yüksek. Hızlı da kaidoya ayak uydurabiliyor. Valla helal olsun. Beklentimin üzerinde çıktı.

Yamatoda Kral Hakiyi mi kullanıyor kanabosundan fışkırıyor haki.

O değil şu haki taşan sahneleri görünce sopadan falan. Aklıma sürekli Dressrosada Zoro kılıçlarını haki ile kaplarken bir sahne vardı. Orda bir üye Zoronun hakisi taşıyor diye konular açıp savunuyordu. Sonra sırf bu yüzden banlandi dalga da geçtik hep aklıma o geliyor. :(
Sitede ara ara olur, bazen biri bir şeyi savunur, Millet dalga geçer üstüne gider. Yıllar sonra o dalga geçilen şey gerçek olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık