Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025: İkiz Ejderhalar

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 171 65.3%
  • Orta

Kullanılan: 61 23.3%
  • Kötü

Kullanılan: 30 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet bence de Oars'ın soyundan geliyor olabilir Boynuzlar iri üst gövde ince bacaklar gibi benzerlikleri var. Ama Oars'ın ünvanı "Kıta çeken" değil miydi? Don Chinjio'nun ünvanı da "Kıta Bölen" gibi bir şeydi One Piece'de kıta var mı ki Dünya 4 deniz ve Grandline'dan oluşuyor yani o sadece eskiden insanlar onu görünce korkudan söyledikleri bir isim olabilir.
Kıta ada aynı şey yav :D Fan resmi değil bu bu arada. Baya şeytan soyundan geliyorlar ki şuan bulundukları ada bariz eskiden canlıydı.Bilmem mangaka bunun üzerine gidip japon mitlerine giriş yapar mı lakin ırksal anlamda neden kaido nun güçlü olduğu anlaşıldı gibi bir şey artık.

Bölüm güzeldi ama Hala Kaido ve Momo'nun boyutları arasında fark var mı yok mu emin değilim geçen sefer sorduğumda persfektif demiştiniz bende mantıklı bulmuştum Bu seferde tam tersi var Luffy'nin "Korsanlar Kralı olacağım" dedikten sonraki panelde bu sefer üsteki panelin tam tersi var Kaido'nun arkasından önünde Momo ile görüyoruz ve denk gibi duruyorlar.

Yonko tutan Yamato tayfaya gelirse Zoro yallah East Blue'ya. Hadi koçum hadi yallah.
Senin mantığa göre yani Zoro'dan güçlü biri geldiği için Zoro gidecekse tayfada sadece Luffy ile Yamato kalır. Güçlü insanlar olsun zaten. Tayfada birinin güçlü olması başka birinin gitmesine asla sebep olamaz. Ki Luffy'nin ilk nakaması Zoro. Değeri hiçbirşeyle ölçülmez Zoro'nun.

Son düzenleme:
Kaido'nun en büyük eksisi kızına fazla önem vermesi. Shogun yapacağım diye gezip duruyor, fakat Orochi'nin bile bundan çok daha hayırlı bir shogun olacağını göremiyor.

Kaido hala kızıyla diyalog halinde. Bir umut fikirleri değişir diye düşünüyor olabilir. Aşırı ciddileştiğini düşünmüyorum normal dövüşüyor sadece. Durum 2v1' e döndü zaten luffy adam akıllı 1v1 atamıyor 2v1 yedircek oda bize sanırım bu vs'yi. Benim anlamadığım nokta şu kaido ejderha olabiliyorsa meyvesiz, yamato da ejder olabilir mi?
Kaido meyveyle ejder oluyor. Oni olmasını mı kastediyorsun?

Bölüm güzeldi ama Hala Kaido ve Momo'nun boyutları arasında fark var mı yok mu emin değilim geçen sefer sorduğumda persfektif demiştiniz bende mantıklı bulmuştum Bu seferde tam tersi var Luffy'nin "Korsanlar Kralı olacağım" dedikten sonraki panelde bu sefer üsteki panelin tam tersi var Kaido'nun arkasından önünde Momo ile görüyoruz ve denk gibi duruyorlar.
Sanırım söyle bir şey yapmadıkları sürece kim büyük kim değil emin olamayacağım.

Kaido hala kızıyla diyalog halinde. Bir umut fikirleri değişir diye düşünüyor olabilir. Aşırı ciddileştiğini düşünmüyorum normal dövüşüyor sadece. Durum 2v1' e döndü zaten luffy adam akıllı 1v1 atamıyor 2v1 yedircek oda bize sanırım bu vs'yi. Benim anlamadığım nokta şu kaido ejderha olabiliyorsa meyvesiz, yamato da ejder olabilir mi?
Yamato köpeğin ejder güçlü hali gibi bir şeydi ya. Capon mitinde varmış o tarz bişi...

Momo büyük olsa ne değişecek ? O meyveyi kullanamadıktan sonra.... Asıl olay bu meyveden kaç tane yapıldığı bence...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık