Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025: İkiz Ejderhalar

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 171 65.3%
  • Orta

Kullanılan: 61 23.3%
  • Kötü

Kullanılan: 30 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi tayfaya katılma algoritması vardı 13 Mugiwara diye. Orada bir denklem vardı. East Blue'de 4 kişi - Grand Line'de 4 kişi - Shin Sekai'de 4 kişi diye. Zoro -Chopper - Jinbe tamamlandı sırada Nami - Robin -??? Kişisi var. Buradan da bu kişinin de Nami ve Robin gibi bir durumu olması lazım. Nami ve Robin'in ortak hali aslında Yamato'da mevcut. Nami'nin güzelliği ve Robin'in şeytan çocuk lakabı. Yamato'da bir yerde güzel bir yerde de şeytani ırktan "Oni". Yamato'nun tayfaya katılması için tasarlandığı bariz ortada. Yani bir arc gösterilecek birine hiç benzemiyor. Oda tasarlarken epeyi uğraşmış.

Sonrasında tayfaya katılacak iki erkek üye kalıyor.

Usopp - Franky - ???
Sanji - Brook - ???

Usopp ve Franky'nin ortak olayı sadece bir şeyler tasarlamaları değil aynı zamanda ikiside silah kullanıyor. Gelecek olan üyeninde bu tarz bir silah kullanıyor olması gerekiyor. Aklıma gelen tek üye Queen ama o da gelmeyecektir. Elbaf arcı öncesi bir ara arc olması lazım ve bu üyemiz burada katılacak muhtemelen.

Son olarak Sanji - Brook - ??? Olayındaki kahramanımızın da biraz sapık olması, bayanlar tarafından reddedilmesi gerekiyor ve Sanji ateş, Brook buz yeteneğine sahip. Yeni gelecek karakterimizin de bir elementi kullanabiliyor olması lazım mesela yıldırım. O halde tayfaya katılacak kişi
Elbaf'tan Loki olabilir mi?

Deniz kızlarını kaçırdı ve bataklık meyvesi sayesinde çamur'a dönüşebiliyor. Toprak elementi :) Ayrıca Elbaf'ın lideri tayfaya neden katılsın ki? Müttefik olur bence. Ayrıca bizim gemi küçük. Loki cüce cüce meyvesi yemiş olmalı.

Ayrıca, gemide kilitli buzdolabı var. Bu durum Luffy'nin işine gelmiyor. Birkaç bölüm önce gördük ki Caribou sayesinde Luffy'nin sonsuz büyüklükte bir yemek depolama alanı olur. Luffy'nin alacağı en büyük güç artışı olur bu da.

Son düzenleme:

Deniz kızlarını kaçırdı ve bataklık meyvesi sayesinde çamur'a dönüşebiliyor. Toprak elementi :) Ayrıca Elbaf'ın lideri tayfaya neden katılsın ki? Müttefik olur bence. Ayrıca bizim gemi küçük. Loki cüce cüce meyvesi yemiş olmalı.

Ayrıca, gemide kilitli buzdolabı var. Bu durum Luffy'nin işine gelmiyor. Birkaç bölüm önce gördük ki Caribou sayesinde Luffy'nin sonsuz büyüklükte bir yemek depolama alanı olur. Luffy'nin alacağı en büyük güç artışı olur bu da.
Mantıklı geldi bak bu, Caribou olabilir.

Mantıklı geldi bak bu, Caribou olabilir.
Aman efendim, ben işin şakasındayım. Her ne kadar Caribou, kendi kapak hikayesinin(674-731) sonlarına doğru iyi bir insan izlenimi vermiş olsa da Luffy'nin en sevmediği türden karakterlerden ve Wano'da bizimkilere çok fazla yardım etmiş olmasının sebebi tamamen kendi çıkarı. Hee ben seviyorum o ayrı.

Şinobo'daki meyve en iyi meyvelerden biri ama yiyen kişide iş yok. Bonney'in meyvesi'den daha iyi gibi duruyor, cansızlara da etki ediyor. Tek eskiği sadece olgunlaştırma özelliği var. Geri dönüş olsa ya da olgunlaştırmanın tersini de yapabilse zaten yonkou meyvesi olacak bir meyve olurdu. Bu haliyle bile olsa sırıtmaz.

Geri dönüş olmadığı için Oda bu meyveyi tayfa üzerinde kullanmaz ama kullansa güzel olurdu. En azından Nami yaşlanmalı. Dünya gözüyle olgun Nami görelim, ehe, ehe.
Acaba sadece canlı ve cansız nesneler üzerinde mi etkili. Oda, Momo'yu olgunlaştırarak büyük bir sürpriz yaptı bize(öncesinde canlı bir varlık üzerinde hiç görmedik). Şahsen "olgunlaştırma" meyvesinin şu özelliğinin de olmasını isterim: Atakları olgunlaştırmak. Örneğin güçsüz bir saldırıyı olgunlaştırıp çok güçlü bir hale getirmek. Bu gerçekten meyveyi Yonkou, Amiral seviyesi bir hale getirir. Senin dediğine kesinlikle katılıyorum, bu meyve de tıpkı Noro Noro no Mi gibi hiç edildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık