Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025: İkiz Ejderhalar

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 171 65.3%
  • Orta

Kullanılan: 61 23.3%
  • Kötü

Kullanılan: 30 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji,Brook,Drake ?
Sapık olduğu doğru ama yıldırım ya da başka bir element yeteneği yok, ayrıca Yamato sonrası tayfanın Zoan kullanıcısı sayısı iki olacak, bir tane de Antik Zoan olsun derseler olabilir belki.

Ben Loki'yi daha yakın görüyorum çünkü Loki de Sanji ve Zoro gibi aşkta kaybeden biri, Elbaf'ta Vikingler gibi İskandinav mitolojisine dayanacak muhtemelen, yıldırım kullanabilir, Thor'un çekicine sahip olabilir.

Sapık olduğu doğru ama yıldırım ya da başka bir element yeteneği yok, ayrıca Yamato sonrası tayfanın Zoan kullanıcısı sayısı iki olacak, bir tane de Antik Zoan olsun derseler olabilir belki.

Ben Loki'yi daha yakın görüyorum çünkü Loki de Sanji ve Zoro gibi aşkta kaybeden biri, Elbaf'ta Vikingler gibi İskandinav mitolojisine dayanacak muhtemelen, yıldırım kullanabilir, Thor'un çekicine sahip olabilir.
Seride adı geçmezken büyünün temelleri King ile atıldı, Loki büyü kullanır muhtemelen. Belki de devlerin bu zamana kadar saklanmasının sebebi de büyü olayı olabilir.

Bende bir denklem kurdum şuan.

Tayfada uzuvları ile dövüşenler; Luffy, Sanji, Chopper, Robin, Jinbei.

Silah kullananlar; Zoro,Brook,Usopp, Nami, Franky, Yamato(gelirse)

Tayfaya geliş sıralarına göre.Zoro,Nami,Usopp (3 silahşör)-Sanji,Chopper,Robin (3 silahsız )-Franky,Brook(2 silahlı)-Jinbei,Yamato(2 silahsız)..

Bu denklemde 1 silahlı 1 de silahsız kalıyor..O zaman Drake değil bu kişi..Loki olabilir.

Beyin jimnastiği yapasım gelmiş :D Edit: Yamato nerde silah kullanmıyor la benim denklem yalan oldu :D

Bende bir denklem kurdum şuan.

Tayfada uzuvları ile dövüşenler; Luffy, Sanji, Chopper, Robin, Jinbei.

Silah kullananlar; Zoro,Brook,Usopp, Nami, Franky, Yamato(gelirse)

Tayfaya geliş sıralarına göre.Zoro,Nami,Usopp (3 silahşör)-Sanji,Chopper,Robin (3 silahsız )-Franky,Brook(2 silahlı)-Jinbei,Yamato(2 silahsız)..

Bu denklemde 1 silahlı 1 de silahsız kalıyor..O zaman Drake değil bu kişi..Loki olabilir.

Beyin jimnastiği yapasım gelmiş :D Edit: Yamato nerde silah kullanmıyor la benim denklem yalan oldu :D
Yalnız Yamato'nun Kanabou'su var. O bir Oni olduğu için Kanabou'suz gezmez. Bu durumda senin denklem yalan oldu yazacaktım ki editlemişsin zaten :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık