Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025: İkiz Ejderhalar

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 171 65.3%
  • Orta

Kullanılan: 61 23.3%
  • Kötü

Kullanılan: 30 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devin yumruğunu, tekmesini atabilen bir insan neden komple dev olmaya ihtiyaç duysun, hem hız kaybı yaşar hem daha büyük hedef haline gelir. Uyanışın böyle bir şey olacağını hiç sanmıyorum. Luffy'nin meyvesini özel kılan şeyin ucu şimdilik çok açık, belki şeytan meyveleri ile ilgili daha detaylı bilgiler geldiğinde gomu gomu birden fazla meyve yemeye müsait meyveler arasında diyeceğiz veya gomu gomunun farklı uçuk kaçık formasyonlarını göreceğiz, bana sorarsanız lastiğin titreşim ve sönümleme özelliklerini henüz tam görmüş değiliz, mesele gura gura'nın antisi de çıkabilir? veya süper hızlı titreşimlerle yıkıcı dalgalar üretip gura gura gibi deprem etkisi oluşturabilir? Hem defansif hem ofansif anlamda çok fazla çeşitliği olan bir meyveden bahsediyoruz. Roger tam olarak ne hastasıydı neden ölecekti onu da bilmiyoruz belki bu meyve ile o hastalıktan ölmüyorsun gibi yani kısaca bu çok ucu açık bir konu. Şimdiki verilerle tahmin yürütmek zor.
Şöyle bişey olabilir, G3 ü bütün vücuduna uygular bi nebze devleşir üstüne G4 ü aktive edebilir. Böylece hem saldırı anlamında güçlenir hemde hızı azalmamış olur. Benzer bişey moria ile kapışırken yapmıştı G2 ve G3 ü aynı anda kullanmıştı tabi vücuduna verilen zarar çok fazla oluyo ama karşısında kaido oldugu düşünürsek bu tarz bişeyler yapması lazım zira şu anki base hali yeterli değil kaidoyu yenmeye.

Aynı șey mi derken? Güçlenecekse diyorum zaten. Görünüșe göre de momo öncekinden daha iyi bir seviye olduğu da bir gerçek. Momonun ejderi sıçan gibir birșeye dönüșürken șimdi bildiğin kaido benzeri birșey oldu. Bu momoya özel bir șey olsa da bizim tayfanın da bu yașlandırma teknigiyle güçleneceğini düșünüyorum.

Aynı șey mi derken? Güçlenecekse diyorum zaten. Görünüșe göre de momo öncekinden daha iyi bir seviye olduğu da bir gerçek. Momonun ejderi sıçan gibir birșeye dönüșürken șimdi bildiğin kaido benzeri birșey oldu. Bu momoya özel bir șey olsa da bizim tayfanın da bu yașlandırma teknigiyle güçleneceğini düșünüyorum.
Bizim tayfa zaten vücut gelişimini tamamlamış yetişkinlerden oluşuyor.

Bizim tayfa zaten vücut gelişimini tamamlamış yetişkinlerden oluşuyor.
Elimizde böyle bir veri mi var? luffy 19, chopper 17, usopp 19 yaşlarında mesela. Bu adamların vücut gelişimleri tamamlanmış mı şimdi? Mangakanın böyle bir veriyi bize söylemesi de saçma olur zaten ama bu senin söylediğin sadece bir tahmin. Zoroyu ölüyken dirilten adam yaşlandırma tekniği ile bunları da güçlendirir yani.

Elimizde böyle bir veri mi var? luffy 19, chopper 17, usopp 19 yaşlarında mesela. Bu adamların vücut gelişimleri tamamlanmış mı şimdi? Mangakanın böyle bir veriyi bize söylemesi de saçma olur zaten ama bu senin söylediğin sadece bir tahmin. Zoroyu ölüyken dirilten adam yaşlandırma tekniği ile bunları da güçlendirir yani.
Ne tahmini hocam? 8 yaşındaki veletle 19 yaşındaki herifi bir mi tutuyorsun? Chopper da ren geyiği zaten. Hepsi yetişkin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık