Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025: İkiz Ejderhalar

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 171 65.3%
  • Orta

Kullanılan: 61 23.3%
  • Kötü

Kullanılan: 30 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi farkettim de Luffy'nin kral hakiyi ilk kullanırken yaptığı ile şimdi yaptığı arasında fark var. Şimdiki temassız vurmuyor. İlk yaptıkları temassız vuruyordu.

Acaba temassız çarpışmayı sağlayan sadece Luffy miydi? Hatırlayan var mı Kaido'nun temassız vurduğunu?

Bariz fark var sanki. Evet ikisinde de kral haki taşıyor ama birisinde temassız olduğu net diğerinde galiba temas var?

Net bir fark var ya sanki.
Ryou eklerse temazsız oluyor. Ryou eklemezse direk vuruyor. Zoro mesela ryou bilmiyor. O yüzden direkt kesti. Yoksa temas edemeyeceği için kesemez. Luffy ryou eklememiş. Başka zaman ekler.

kral hakide yıldırım zorunlu değil gibi, zoro kılıç ustaları için olan farklı bir versiyonunu yada kral haki kadar güçlü ama kral haki olmayan başka bir güç kullanıyor olabilir.
bizim tayfadakilerin hepsi bir garip, herkeste olan güçlerden ziyade özel güçleri var gibi.

Evet onu ben de farkettim. Zaten yıldırım gibi değil o. Akıyor bildiğin bir şey. Luffy'nin ki de bu son bölüm öyleydi. Ama Kaido'ya 1010'da yaptıklarında Elinden yumruğundan akıyor gibi değil de havadaki boşluktan toplanıyor gibiydi.

Büyük ihtimal Oden o sıra kral hakiyi kullanıyordu ama o temassız şey farklı bir şeydi. Ve Oden onu hala öğrenememişti. Ya da kılıç da yarardan çok zararı oluyordu?

Kral haki ile alakalı olsa en azından Kaido'dan öyle bir şey görmeliydik ama onda hiç olmadı. Ama haki şelale gibi akıyordu adamda.

Vallaha benim saptadığım 5 farklı kullanım var.

1- Temassız
2- Ses dalgası gibi yıldırım şeklinde yayılan kral haki
3- Bildiğin şelale gibi akma
4- Roger'ın Oden'e attığı tarzda bir şok dalgası ama daha akışkan Oden'in içinden geçiyordu sanki
5- Yamato'nun deve attığı ışın gibi delip geçen saldırı.
Haki, meyve, deniztaşı ve daha pek çok şey aslında aynı özden geldiği açıklanacak, at fava bekle.

Eğer siyah yıldırım olayı kesin olmalıysa Zoro'da kral haki hala kesin var diyemeyiz. @RedTeroR
Kaido yedigi hakinin ne oldugu ayirt edebilicek bir karakterdir kral haki dediyse kullanmistir ama bilincsizce kullandigi ortada bu yuzden zoro bilincli bir sekilde kullanana kadar vardir da diyemeyiz. Mürekkebin rengi yada çizgilerin kesistigi noktalari takip etmek bayagi derin konulardir yol yakinken geri dönün.:ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık