Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şuan en çok Merak ettiğim şey Kaido'nun Momo'ya tepkisi.

Momo, Kaido ile savaşmalı bence Karşısında duramayacağını söyleyenler var ama şunu unutmayın O şeytan meyvesi serideki en güçlü Zoan tipi şeytan meyvesinin kopyası mesela Caribou gibi birisi eline Gura Gura no Mi'yi de alsa Bence Kaido karşısında duramaz. Ama Zoan farklı Momo'da Silahlanma Haki olmasa bile çocukken bile çok dayanıklıydı Kanjuro "Onu dövdükten sonra ölmesi gerekirdi ama Kozuki soyundan olduğu için hala hayatta" gibi bir şey demişti ve Şeytan meyvesini kontrol etmeyi öğrenmişti birde üstüne iyi bir gözlem hakisi vardı 8 yaşında şimdi Canavar gibi bir dayanıklılığı ve Saf gücü olan bir adam bunun üstüne birde yediği şeytan meyvesi sayesinde bunlar katlanarak daha da artacak.

Şuan en çok Merak ettiğim şey Kaido'nun Momo'ya tepkisi.

Momo, Kaido ile savaşmalı bence Karşısında duramayacağını söyleyenler var ama şunu unutmayın O şeytan meyvesi serideki en güçlü Zoan tipi şeytan meyvesinin kopyası mesela Caribou gibi birisi eline Gura Gura no Mi'yi de alsa Bence Kaido karşısında duramaz. Ama Zoan farklı Momo'da Silahlanma Haki olmasa bile çocukken bile çok dayanıklıydı Kanjuro "Onu dövdükten sonra ölmesi gerekirdi ama Kozuki soyundan olduğu için hala hayatta" gibi bir şey demişti ve Şeytan meyvesini kontrol etmeyi öğrenmişti birde üstüne iyi bir gözlem hakisi vardı 8 yaşında şimdi Canavar gibi bir dayanıklılığı ve Saf gücü olan bir adam bunun üstüne birde yediği şeytan meyvesi sayesinde bunlar katlanarak daha da artacak.
Kanjuro nerede öyle bir şey demişti?

Yamato nun ismi bir savaş gemisi bu yüzden Yamato ile ilgili bir bölüm büyük ihtimal
Edit: sanırım ironi yaptın ve ben anlamadım
Salladım hocam direk. Fotoyu görünce aklıma savaş gemileriyle Wano'ya çıkartma yapan denizciler aklıma geldi sadece. Yamato'nun savaş gemisi ismi olduğunu ilk defa duyuyorum .:ehe:

Edit: Şimdi baktım dediğin gibi Yamato adlı savaş gemisi bu gemiymiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 57)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık