Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sanjici arkadaşlar bırakında bu sefer zoroya coşulsun ark zoro için önemli bir arc geçen arcda sanji için önemliydi elbaftada usopp için önemli şeyler olacak
Sonunda benim gibi düşünen birisi,Sanji önceki arc pudingi kazandı ama bu kimsenin farkında değil.Adam serinin başından beridir kızlara yazıyor ve sonunda kendisine aşık olan birisini buldu,benim için en büyük sanji power up'ı budur :D

Sonunda benim gibi düşünen birisi,Sanji önceki arc pudingi kazandı ama bu kimsenin farkında değil.Adam serinin başından beridir kızlara yazıyor ve sonunda kendisine aşık olan birisini buldu,benim için en büyük sanji power up'ı budur :D
Yav şimdi ne diyeyim buna bilemiyorum, kardeşim niye gidiyonuz Zorocularla birlikte oluyonuz tövbe tövbe.

Yav şimdi ne diyeyim buna bilemiyorum, kardeşim niye gidiyonuz Zorocularla birlikte oluyonuz tövbe tövbe.
Ben insanların ne düşündüğüne çok takılmıyorum çünkü seride oda'nın dediği olur.Oda da sanji ve zoroyu birbirine yakın tutuyo,o yüzden boş tartışmak doğru değil bence.Birde bir yerde cake adası sanjinin,wano zoronun arcı olucak dediler o yüzden arkadaşa destek çıktım :D

Ben insanların ne düşündüğüne çok takılmıyorum çünkü seride oda'nın dediği olur.Oda da sanji ve zoroyu birbirine yakın tutuyo,o yüzden boş tartışmak doğru değil bence.Birde bir yerde cake adası sanjinin,wano zoronun arcı olucak dediler o yüzden arkadaşa destek çıktım :D
Yav o Cake adası bizi mahvetti ama Wanodan zevkliydi yani gizem doluydu, Bigmom IQsunun 100de biri Kaidoda olsa belki korsan Kralı olmuştu herif. :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık