Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümlerin cuma günü ingilizcesini cıkaran tcb gurubunda calışan biri şunları paylaşmış. Doğruluğu tartışılır.

Sabahtan beri kaç tane Zoro'nun coştuğu spoiler gördüm. Sanji fanı bünyem bozuldu. Şunun gerçek Zoro'lu versiyonu çıksa da rahatlasam. xd
Bunlar söylenti len, geçen hafta Sanji'yi doğrudan spoilerde uçurdular, 2v1 atmalar, milletin ağzını yüzünü değiştirmeler.

Net Spoiler veren Zoro düşmanı.

sanjici arkadaşlar bırakında bu sefer zoroya coşulsun ark zoro için önemli bir arc geçen arcda sanji için önemliydi elbaftada usopp için önemli şeyler olacak

Sanji Mavi aleve şimdi geçmez umarım... Yıllardır bekleyen gen uyanışını germa suite tetikledi ve pasif olan genleri aktif etti... Vücut ilginç tepkiler vermeye başladı, galiba yoğun stres altına girince patlayacak gücü... Senin alevin mi yoksa benim alevim mi diyerek yandan bi Hiken (tekmeli versiyon) çaksa Zoro üstüne inen King'e harika olur :D

R : Bütün şeytan meyvelerinin üzerinde kıvrımlar var mı ?
E.Oda : Evet var, bunlar meyveleri ayırt etmekte kullanılıyor, Bazen Sanjide bir şeytan meyvesi mi diye merak ediyorum.

R : Bütün şeytan meyvelerinin üzerinde kıvrımlar var mı ?
E.Oda : Evet var, bunlar meyveleri ayırt etmekte kullanılıyor, Bazen Sanjide bir şeytan meyvesi mi diye merak ediyorum.
Bu Sanji şeytan meyvesi oldu lunaria oldu antik silah oldu nika oldu, bakalım daha neler olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık