Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Momo, Oden'e benziyor. Shinobu ağlamıştı geçen sayı. Hoşuma gitmeyen şey muhtemelen kasların kontrolü, zekası falan da olgunlaşmış olacak. :/

neden herkes luffy tek yensin diyor daha 1 hafta önce katakuri yol vermese orda yenilmişti 1 haftada 1vs1de belkide en dayanıklı yonkouyu yenecek duruma gelmesi saçma geliyor bana hem momonun alacağı bir intikam var babası öldü üstüne üstlük baba figürü diyebileceğimiz kinemon yerlerde okikunun kolu koptu bunları görüpte savaşmazsa saçmalık olur savaşmalı bu arc luffynin arcı değil bu savaş luffynin savaşı değil bu arc momonosukenin ülkesinin kurtarmaya çalışmasını anlatan arc bu arcın baş karakteri momonosuke luffy 3. karakter bile değildir ve düşman kaidou boru değil wb gibi hastalıktan ve yaşlılıktan kan kusmuyor prime halinde hem bu çocuk belkide son savaş zamanında yonkou kadar güçlü bile olacak hale gelebilir bu savaşı tecrübe etmesi lazım

Nepalli yine 3-5 bölümlük spoiler yazmış. Zoro ve Sanji'nin savaşı varken çatı savaşı bu kadar erken başlamaz gibi ama bakalım. Başlarsa da Luffy'nin 1v1 savaşacağını düşünüyorum. Momo, Kaido'ya çizik bile atamaz.

Nepalli yine 3-5 bölümlük spoiler yazmış. Zoro ve Sanji'nin savaşı varken çatı savaşı bu kadar erken başlamaz gibi ama bakalım. Başlarsa da Luffy'nin 1v1 savaşacağını düşünüyorum. Momo, Kaido'ya çizik bile atamaz.
Diğer dövüşler bitmeden Zoro ve Sanji'nin dövüşü başlamaz asıl. Hem çatı dövüşü de başlamamış, karşılaşma olmuş.

Diğer dövüşler bitmeden Zoro ve Sanji'nin dövüşü başlamaz asıl. Hem çatı dövüşü de başlamamış, karşılaşma olmuş.
Diğer dövüşleri en fazla 2-3 bölümde kestirip atar diye düşünüyorum. Sonra Zoro ve Sanji, en son da Luffy'nin savaşı. Karşılaşma mevzusu bu kadar erken olursa 3-5 doğru düzgün Luffy görmeyiz.

Diğer dövüşleri en fazla 2-3 bölümde kestirip atar diye düşünüyorum. Sonra Zoro ve Sanji, en son da Luffy'nin savaşı. Karşılaşma mevzusu bu kadar erken olursa 3-5 doğru düzgün Luffy görmeyiz.
Dövüşler hiçbir türlü 15 dakikada bitmez, Momonosuke adayı havada tutmayı ne kadar becerebilir, o da belirsiz.

Dövüşler hiçbir türlü 15 dakikada bitmez, Momonosuke adayı havada tutmayı ne kadar becerebilir, o da belirsiz.
Bence de öyle. Canavar üçlünün savaşının 15 dakikada bitmesi çok zor. Momo'nun yetişkin olmasının ana sebebinin de adayı havada tutmak olduğunu düşünüyorum zaten. Geriye kalan savaşlar 15 dakikada biter muhtemelen, uçan altılıda olduğu gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık