Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024: Önemsiz Biri

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 197 71.9%
  • Orta

Kullanılan: 50 18.2%
  • Kötü

Kullanılan: 27 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlatmak istediğim şey; Zoro ve Luffy kralların hakisi için gayet anlamlı ve yeterli idi. Yamato'da da var ve bunu saldırsına ekliyor. Ki tayfaya katılacak da. Yani önümüzde çok fazla kez Kralların hakisi sahipleri çıkacak ve insanların kralların hakisine bakış açısı çok farklı olacak. Hem de olumsuz yönde.
Yamatoda bu hakinin çıkmasının sebebi Kaidoyu tek başına tutması içindi. Zaten Yamatoda bu haki türü olmasaydı şuan yenilmiş ve büyük ihtimal boşta kalan Kaido tek atma seanslarına geçmişti. Bence çok makul ve mantıklı Yamato'da bunun çıkması. Üstelik Don Chincao denizin bu tarafında çok kişide var kralların hakisi dedi. Bunun altı da bu şekilde yavaş yavaş dolduruluyor. Ama bence bunu bilenlerin bu kadar olması güzel. Bu yeni ve ileri seviye bir tekniğin ortaya çıkacağını hissettiriyor bana.

Oraya Otoko'yu da ekle.
Otoko da tatlıdır, o da bir evladımız sayılır, ama Tama ve Yamato bambaşka yeri var bende. Kız evladım olsa "Tama koysam mı adını" diye düşünürdüm herhalde :rolleyes:. Şimdi yanına Yamato da eklendi ama isimden kaybediyor. Ama gönlün kırılmasın onu da ekleyeyim yanlarına.

Acaba Yamato, tayfaya katıldıktan sonra nasıl bir hale evrilecek. Kız, bir kere "çok güçlü olmak" di
Yamatoda bu hakinin çıkmasının sebebi Kaidoyu tek başına tutması içindi. Zaten Yamatoda bu haki türü olmasaydı şuan yenilmiş ve büyük ihtimal boşta kalan Kaido tek atma seanslarına geçmişti. Bence çok makul ve mantıklı Yamato'da bunun çıkması. Üstelik Don Chincao denizin bu tarafında çok kişide var kralların hakisi dedi. Bunun altı da bu şekilde yavaş yavaş dolduruluyor. Ama bence bunu bilenlerin bu kadar olması güzel. Bu yeni ve ileri seviye bir tekniğin ortaya çıkacağını hissettiriyor bana.
Umarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık