Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1023 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer Zoro gözümü açarak ve ya kral haki ile power up alırsa bu Zoro Kaido karşısında sağ kolluk performans sergilememiş mi demek oluyor?

En güçlü korsan Kaido en kalabalık ve güçlü korsan tayfası da ona ait mantıken. Big Mom'ın veletleri önce bir şelaleyi çıkabilsinler de dinozor çağını bitirmeyi sonra düşünürüz :d
Big Mom'un veletleri en azından tasarım olarak bile serinin zirvesinde yer alır. Canavar Korsanlarına bakıyorsun ucubelerin hepsi Kaido'nun elinin altında toplanmış, hoş kendisi de onlardan farklı değil.

Big Mom'un veletleri en azından tasarım olarak bile serinin zirvesinde yer alır. Canavar Korsanlarına bakıyorsun ucubelerin hepsi Kaido'nun elinin altında toplanmış, hoş kendisi de onlardan farklı değil.
Tasarım mevzusunda katılıyorum Kaido'nun tayfasına göre daha çok özenildiği ortada.Güç olarak kaido tarafı alır diyorum.

Usopp ile ilgili bir şeyler görecek miyiz acaba,tayfadaki diğer üyelere nazaran güçsüz kaldı bana göre

Vinsmoke ile Lunaria Kabilesi arasında bağlantı hepimize hayırlı olsun. Bir gizem daha ortaya çıktı. Herhalde bu 10 larca gün yüzüne çıkmayı bekleyen gizemler gibi arada kaynayıp gitmez...
Sanji'nin geni orada yaşayanlardan birinden alınma demek ki... Vegapunk ve Judge'nin en başarılı ve en güçlü gen mutasyonu Sanji'de gün yüzüne çıkmaya başlıyor...

O halde o ülkenin yok olmasında devletin de parmağı olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık