Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1023 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlar böyle ise kim bilir Luffy nasıl parlayacak
Zaten sürekli parlayan kişi değil mi? Artık yetmiyor mu ? Zaman atlamasından sonra wano da ilk kez parladığını gördük zoronun ve hakkı da onun. Sanji için gelirsek oda kurbanı bir karakter ne olucağı belli değil, Queen ile olan dövüşünde görücez inşallah.

Hâlen ve hâlen luffynin tek başına kaidoyu devireceğini düşünmüyorum. momo ve zoro yardımı olucağı düşüncesindeyim, tamam momo ne kadar yardımcı olur orası nafile ama hikaye gereği çok desteği olucağı kesin.

Zaten sürekli parlayan kişi değil mi? Artık yetmiyor mu ? Zaman atlamasından sonra wano da ilk kez parladığını gördük zoronun ve hakkı da onun. Sanji için gelirsek oda kurbanı bir karakter ne olucağı belli değil, Queen ile olan dövüşünde görücez inşallah.

Hâlen ve hâlen luffynin tek başına kaidoyu devireceğini düşünmüyorum. momo ve zoro yardımı olucağı düşüncesindeyim, tamam momo ne kadar yardımcı olur orası nafile ama hikaye gereği çok desteği olucağı kesin.
Öyle ama esas oğlan alacak gibi kaidoyu yada ne bileyim Katakuri vssindeki gibi olacak ama düşen taraf o olacak gibib

Öyle ama esas oğlan alacak gibi kaidoyu yada ne bileyim Katakuri vssindeki gibi olacak ama düşen taraf o olacak gibib
Hmm açıkçası son vuruş ile yıldız olabilir ama zoro veya yamato filan da katılır ise desteği büyük olucak. Yamato vs smoothie görmek istiyorum aslında, hem smoothie görmüş oluruz hem yamatonun aşağı yukarı seviyesini görürüz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık