Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1023: Bir Elmanın İki Yarısı

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı

• İyi

Kullanılan: 243 89.0%
  • Orta

Kullanılan: 23 8.4%
  • Kötü

Kullanılan: 7 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro Ryuma'nın soyundan çıkacak gibi sevmedim bunu. Zoro'nun genetik değil de normal bir insan üzerinden yol kat etmiş, ilerlemiş havasını daha çok seviyorum ben. Şimdi mevzu bunun babası ve babasının babasının babası böyleymiş zaten bunun bu kadar güçlü olması gayet normal muhabbeti... çık aklımdan.

Vakti zamanında redline de yaşayan ırk/ülke hakkında bir kaç yazım olmuştu. Böyle bir şey çıkacağı çok barizdi. :d

Sanji'nin ateş muhabbeti hakinin elementleri muhabbetine girecek sanırım. Tilki ateşi, kalıcı kar vs. vs. Sanji'yle ilgili dikkatimi çeken bir diğer şey ise Zoro'nun "noldu?" demesinden sonra verdiği tepki. Sanji'nin başarısız bir deney olduğunu öğrenmiştik. Goda bu başarısızlığın başarıya dönüşünü yavaş yavaş işliyor gibi.

Eşleşmeler güzel oldu, hoşuma gitti. Neko Perosu, İnu Jack'ı, Zoro King'i, Sanji'de Queen'i aldı.

Son sayfalarda şu olgunlaştıran bacımız ağlıyor. Bunun sebebini de sanırım çoğu kişi anlamıştır. Momonosuke'nin 28 yaşındaki hali aynı babası.

Momonosuke'nin ejderha hali epey iyi olmuş. Bu olgunlaştırma meyvesi kişiyi olgunlaştırdığı için mi meyvede olgunlaştı? yoksa ikisini birbirinden bağımsız olarak istemeden mi böyle bir şey oldu? Çünkü Momonosuke 28 yaşına gelsin ya da gelmesin meyve gücünün o an ki formunun bu denli değişmesi çok enteresan. Ve bu meyve yapay.

Momonosuke Luffy'i tepeye bırakacak ve Luffy yarım kalan hikayeyi tamamlayacak umarım. Momonosuke adanın düşmesini engelleyecek sanırım. Her ne kadar yaşı ilerlese de öyle abes bir güç artışı olacağını sanmıyorum. Öyle olursa İchigo vol2 olur, o da ekşi olur.

Hawkins ve Killer olayı can sıkıcı. Yüksek ihtimal Big Mom'un Kidd'e vereceği maksimum hasar Hawkins'in bayılmasına neden olacak. Hawkins'in bebeklerinin zayıf noktasını defalarca gördük. Her ne kadar bu bebekler kendisine gelen hasarı alsa da aynı şey bu kurbanlar hasar aldığında Hawkins'inde o hasarı alacağı anlamına geliyor. Yani Big Mom'un Kidd'e vereceği hasar eğer Hawkins'in kaldıramayacağı bir hasar olursa bu senaryo daha fazla uzamaz. Biraz ajitasyon kasacak sanırım Goda burada sonra bitirecek.
sanırım killer hawkins'in koluna saldıracak. kid'in de kolu olmadığı için saldırı kid'e etki etmez.

Sanji'nin King'in soyu ile ilgisi ne ?

Ya annesi oradan.Ve sadece Sanji annesine benzedi.

Ya da babası deli psikopat Judge,bu lunalıların genlerini Sanji"ye modifiye etmeye çalıştı.

Luffy vs Kaido başlamaz. Daha diğer vsler bitmedi. Beni düşündüren de bu. Tayfaya bakıyorum Chopper iş yaptı. Sanji Zoro malum. Franky, Jinbe, Robin, uçan altılı aldı. Nami p-up çekti. Bu Usopp ne yapacak daha? Usopp hiç bir şey yapmadı diye kalmış aklımda. Hatırlayanlar beri gelsin. Bi Ulti P1 işte onlarda meh. İş yapmadı iş. Usopp iş insanı çıkar kimsenin yapamadığını yapar... Bu arc bu daha olmadı.

Luffy vs Kaido başlamaz. Daha diğer vsler bitmedi. Beni düşündüren de bu. Tayfaya bakıyorum Chopper iş yaptı. Sanji Zoro malum. Franky, Jinbe, Robin, uçan altılı aldı. Nami p-up çekti. Bu Usopp ne yapacak daha? Usopp hiç bir şey yapmadı diye kalmış aklımda. Hatırlayanlar beri gelsin. Bi Ulti P1 işte onlarda meh. İş yapmadı iş. Usopp iş insanı çıkar kimsenin yapamadığını yapar... Bu arc bu daha olmadı.
usopp law kid vs big mom. Dengelenmiş olur hem :D

Başkente inmeye 15 dakika var dedi geçen bölüm, her türlü başlaması gerek oranın muhtemelen momo'nun Oden'e benzediğini görüp şaşırdığı süreçte anlık patates olmasını göreceğiz Kaido'nun. O ara adayı indirir yere Momo ardından final dövüşü başlar o süreçte Zoro ve Sanji'de olayı kapatır.

usopp law kid vs big mom. Dengelenmiş olur hem :D
Olabilir ama bilemedim. İçime sinmedi.

Başkente inmeye 15 dakika var dedi geçen bölüm, her türlü başlaması gerek oranın muhtemelen momo'nun Oden'e benzediğini görüp şaşırdığı süreçte anlık patates olmasını göreceğiz Kaido'nun. O ara adayı indirir yere Momo ardından final dövüşü başlar o süreçte Zoro ve Sanji'de olayı kapatır.
Zoro ve Sanji 10-15 dk içinde YC1 ve YC2 alabilecek adamlar değil henüz bence. Karşılarında hele hele bu kadar dayanıklı olanlar varken.

(Üff hem Zoro'cuların hem de Sanji'cilerin saldırısına uğrayacağım...)

raizo vs fukuro
killer vs hawkins
ked vs peros
inu vs jack
sanji vs quenn
yeşil vs king

bi 15 bölüme yakın var.kaido vs luffynin

Birşey farkeden var mı ? Varsa bu King’in gömülmesine engel olacak bir veri.King Zoro ile vs atarken ırkından ve Queen’in söylemlerinden dolayı kendini diğer dövüşü seyretmekten alıkoyamıyor.Hatta Zoro bu yüzden dikkatini buraya ver diye adama hakaret ediyor.Çünkü kendisine hakaret olarak algılıyor.Yani demem o ki King şu an rakibine tam konsantre olmuş değil.Vista ile dövüşen Mihawk’ın Luffy’i seyretmesi gibi diğer dövüşte yaşanan olayları takip etmeden duramıyor.O yüzden şu halde bile Zoro’ya yaptıkları 2 kılıcını boşa çıkarması bence sağlam bir icraat.Onun dışında Queen vs Sanji dövüşünden dolayı bir yerde fena patlayıp çok konuşacak herşeyi anlatacak gibi geliyor bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık