Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1023: Bir Elmanın İki Yarısı

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı

• İyi

Kullanılan: 243 89.0%
  • Orta

Kullanılan: 23 8.4%
  • Kötü

Kullanılan: 7 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro, ray insanları bayıltırken bu nasıl bir güç demişti. Kesin onu hatırlayacak sonra mihawkı da hatırlayacak ve mihawkın da kral hakisi olduğunu göreceğiz. Sanji de bakıp zoroyu taklit edecek. Gözünü nasıl yaptın diyecek. Böyle göz kırpıp duracak :D

Queen'in Sanji'nin bacaklarından ateş çıkarmasına şaşırdı asıl olması gereken buydu. Whole Cake arc'ında buna takılmıştım Sanji, Judge ile vs atarken ve sonrasında kardeşleri Sanji'ye hala güçsüzmüş gibi muamele yaptılar yahu bu herif ALEV ALIYO ALEV sanki her gün olan bir şeymiş gibi kimsede demiyor ki yahu Sanji sen YANIYOSUN bu nasıl oluyor?

Bölümün isminden kastettiği özel bir gönderme varmi acaba bir elmanin iki yarisi derken sanji zorodan ziyade luffy momoyu kastetmis olabilirmi ikiside bazi seylerin sesini duyabiliyor hatta momo file emir vermişti lütfüde birşeye emir vericek ama bakalim 500 bölüm sonrasina gönderme yapti oda, benden kaçmaz

Bölümün isminden kastettiği özel bir gönderme varmi acaba bir elmanin iki yarisi derken sanji zorodan ziyade luffy momoyu kastetmis olabilirmi ikiside bazi seylerin sesini duyabiliyor hatta momo file emir vermişti lütfüde birşeye emir vericek ama bakalim 500 bölüm sonrasina gönderme yapti oda, benden kaçmaz
Bölümde ki birden fazla şeyde geçerli aynı şey. Ama somut örnek Zoro-Shmotsuki bağı oldu. Soyut olarak 5-6 tane şey sayılabilir.

Yamato Kaidonun karşısına çıktığından beri bölümleri okumuyordum spoilerlara üstü körü bakıp geçiyorum bu bölümün mükemmelliğinin vasıtasıyla okumuş oldum ve Jinbe vs Whos Whonun başından beri olan süreç gayet iyiymiş. Forumdaki yorumlara bakmadım genel ne düşünüyor bilmiyorum ama son 7-8 bölüm gayet kaliteli bence. Hepsi de dolu dolu geçmiş.
Sanjinin Queene ilk saldırması, Yamato vs Kaido sahneleri, Yamatonun meyvesi,(laf edeni gebertirim yamatoaşkımın maşallahı var) Zeus-Nami ilişkisi, Jinbenin Whoya verdiği tepkiler, ayarlar, ikili arasında geçen ırkçılık mesajı ve dövüsleri olsun, güneş tanrısı luffymiz, sasakinin rezil tipine rağmen frankyle olan dövüşü, robinin mükemmel formu ve maria gerzeğıni ezişi, hawkins şerefsizi(killerım kide zarar gelmesine izin vermez?), kingi ırkı vs derken art arda okumak çok zevkliydi.
Bu bölüme gelirsek: öhöm
Zoronun, Sanjiyi; Sanjinin, Zoroyu koruduğu art arda gelen o iki sahnede yatakta tepindim :D bu kadar mı iyi olur bee <3
Kingin ırkı güzel bir şekilde bağlancak belli. Geçmişi bu savaş arasında yapıştırsa da yüzlerce bölüm beklemesek ama nerdeee. Sanji gen uyanışına da çok az kaldi. Kingin "kılıç ustası standartları"ndan dışarı çıkması da hoşuma gitti ve ardından gelen Keko Zoro sözü? Zoro-Ryuma bağı zaten açıktı. Luffye bu kadar bağ/özellik/sıfat verilmesinden sonra bunlar beni rahatsız etmiyor artık. Sanji de prens çıkmıştı. Oda tayfadaki herkese bi özellik yapıştırmakta kararlı anlaşılan. Inunun dövüş hakkındaki sözleri de çok güzeldi bence. Raizo olayındaki tutumlarını hala böyle savunması, Odene ve samuraylara bağlılıkları çok güzel yansıtılmış. Bu Perosum da minklerden ne çekti be :/
Ve MOMO?

Luffy Momo adanın tepesine uçarak gidecekler. Inu ve Jack ise içerde (Inu çatıdaki delikten ayı görüyor)

Inu sulong ile alır bence.
Ama Jack hem Inu hem de Neko ile aralıksız savaştı sulong olmasalar bile. Ve hatırladığım kadarıyla Hibrid moda geçmedi bile. Şu anda hibrid Jack daha güçlüdür sulong bile olsa Inu'dan bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık