Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1023: Bir Elmanın İki Yarısı

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı

• İyi

Kullanılan: 243 89.0%
  • Orta

Kullanılan: 23 8.4%
  • Kötü

Kullanılan: 7 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bahsettiğiniz genler Sanji'ye bile geçmemeliydi orası ayrı hikaye :D Hani herkes gen uyanışından bahsediyor ama bildiğimiz kadarıyla bu genler geçmedi Sanji'ye. Hadi onu geçtim, bu genler yüzünden kardeşleri ölüm kıyısında bile olsa hiçbir şekilde duygu hissetmiyorlardı. Ee bu genlere bağlı değil mi?
"Duyguların nasıl bir şey olduğunu biliyorum. Bu yüzden genimdeki protein bilgileri götümü yesin." diye bir şey söylettirirse basarım kahkahayı :D
Ya bak ne beklememiz gerektiğini bilmek gerek. Oda genelde fizik biyoloji vs gibi konuları kafasına göre eğip büken birisi :D. Kıvırması kolay bir mesele.

Bak millet Zoro artık bu arc miadını doldurdı derken ben Kingle savaşır diyordum. Ama yaralandı meselesi bana göre argüman bile değildi zira Oda bir şeyler illa bulurdu. Buldu da.

Ayrıca son dediğin ihtimalde aklıma geldi. Genkerim bana ne derse desin ben dayanıklıyım buna izin vermem, genlerimi yenicem! Diyebilir. Yapar mı yapar

İyi günler Korsanfan ahalisi. Gelecekten geliyorum dikkatlice not alın dediklerimi bu mesaj kendi kendini imha edecektir:

1) Franky'nin babası Vegapunk

2) Uranus hava olaylarını kontrol eden doğaüstü bir silah. Nami ise Uranus'ü kullanabilecek tek kişi. Elindeki sopayı bırakıp Uranus'ü kullanmaya başlayacak.

3) Chopper, Roger'ın yakalandığı hastalığı bile iyileştirecek bir tedavi geliştiriyor.

Hikaye madem reenkarnasyona bağlandı artık bu tip şeylerin yaşanmasına kimse mantıksız diyemez sanırım. İyi haftalar dilerim.
1) Bunu çoğu kişi savunuyor da bu imkansıza yakın Franky korsanların çocuğu onu Water 7'da terk ettiler ve Franky terk edildiğinde öyle çokta küçük değildi ergenliğin başındaydı yani anası babası kim biliyor.

2) Nami'nin elindeki artık sadece sopa değil Zeus'un kendisi kolay kolay bırakmaz ve Uranüs hava olayları ile ilgili olabilir ama Nami bunu kullanamaz yani kılıçmış hançermiş gibi yanında taşıyamaz Antik silahlar'ın gücü çok büyük tüm dünyayı yok edebilecek seviyede Nami bunlardan birini eline alırsa en güçlü olur bu yüzden imkansız

3) Belki ama şuan O hastalığın adını bile bilmiyoruz ve şuanda o hastalığa Roger'dan başka yakalanmış kimse yok.

Üye silindi 7459

Ya bak ne beklememiz gerektiğini bilmek gerek. Oda genelde fizik biyoloji vs gibi konuları kafasına göre eğip büken birisi :D. Kıvırması kolay bir mesele.

Bak millet Zoro artık bu arc miadını doldurdı derken ben Kingle savaşır diyordum. Ama yaralandı meselesi bana göre argüman bile değildi zira Oda bir şeyler illa bulurdu. Buldu da.

Ayrıca son dediğin ihtimalde aklıma geldi. Genkerim bana ne derse desin ben dayanıklıyım buna izin vermem, genlerimi yenicem! Diyebilir. Yapar mı yapar
Bu senaryo sızdırdığını iddia eden adam da Sanji'nin laf dinlemeyen mistik bir kuş türüne dönüşeceğini söylüyordu. William bilir hatta sorsan. Şimdi şu bölüme bakıyorum gerçekten de böyle bir şey olabilir, herkes çok dalga geçmişti de hikaye o raddeye evriliyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık