Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1023: Bir Elmanın İki Yarısı

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı

• İyi

Kullanılan: 243 89.0%
  • Orta

Kullanılan: 23 8.4%
  • Kötü

Kullanılan: 7 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangaka isteyince ne güzel bölüm çiziyor böyle. Gereksiz karakter ve drama sıkıyor. Ryuuma zoro imiş olsun istemezdim lakin oldu. Sanji de gene bağlanacak hatta bağlandı. Ne güzel aşk ateşi falan diyorduk... Lunaria derken ay dan gelmeler skypia arcın önemi artacak gibi lakin kami-sama Enel i görmek lazım bir kes daha... Kedi köpek hala drama kasıyor icraat vakti hazır dolunay güç basar iken.. momo sonunda bir halta benzedi anam babam demeden girişsin yeter..

Bölüm güzel de seri naruto vari oldu o üzüyor. Ne güzel sade sade gidiyordu tek D olgusu vardı. Şimdi genler mekanikler dedeye çekmeler... Sade hali daha güzeldi serinin...

Momo nun hibrit versiyonu hem kaidoya hem de odene benziyecek, esas onu merak ediyorum
Özür dilerim ama Momonosuke'ye dair merak ettiğim sadece iki konu var.
1-) 28 yaşındaki hali de ağlak ve sapık mı? Yoksa bir anda karizmatik ve olgun bir karaktere mi dönüştü.
2-) Bu arc bittikten sonra kendisini görmeye devam edecek miyiz? Umarız görmeyiz çünkü.
Bu iki konu hariç Momonosuke ile ilgili her konuya mizahi bir dille yaklaşıyorum ve hiçbir şeyi merak etmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık