Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çünkü eylemlerini gizliyor kendileri örtbas ediyorlar.Luffy’nin croco ve moria yendiğinin gizlenmesi gibi.O sebeple az olabilir.Kuma da öyleyken lord olmuş 296 milyon.Ona benzer ödülleri.Ama Kuma rahat 1 milyarı zorlar.Wb ödül konusunu ise bilmiyorsun sürekli ödülü arttı sanıyorsun.Ya Prime Wb için verilen ödül oysa ne diyeceksin ? Adam Roger çağı o ödülü almış 20 yıl öteye gidememiş olabilir.Gitmesi mantıklı değil zaten zirve dönemi geride kalıyor artık.Limite her türlü ulaşmış oluyor.
Hükümet en fazla yakalamak istediği örgüt ve liderinin yaptıklarını gizliyor yani :D Yahu kart bilgilerinde dendi WB'nin ödülü daha da yükselmeye devam etti diye.Neyden bahsediyorsun MW.Hükümetin nezlinde olan adamların yenildiğini tabii ki saklamak ister adamlar.En çok yakalamak istediği adamda ise bunu yapması saçmalıktan öte bir şey olmaz ama.

Hükümet en fazla yakalamak istediği örgüt ve liderinin yaptıklarını gizliyor yani :D Yahu kart bilgilerinde dendi WB'nin ödülü daha da yükselmeye devam etti diye.Neyden bahsediyorsun MW.Hükümetin nezlinde olan adamların yenildiğini tabii ki saklamak ister adamlar.En çok yakalamak istediği adamda ise bunu yapması saçmalıktan öte bir şey olmaz ama.
Dediğimi anlamamışsın devrimciler saman altından su yürütüyor diyorum Reverie’ye nasıl girdiklerini görmedin mi ? Bu adamlar rejim düşmanı çok fazla aranıyorlar dikkat çekmek hedef tahtası olmak istemezler bireysel olarak.Korsan gibi de değil denizcileri bırak hükümet doğrudan hedef alıyor peşlerini bırakmıyor.

Sanji ve Zoro'nun beraber kapışması > Herhangi bir imkansız durum. Bu adamların beraber kapışmasına sebep oldukları için King ve Queen büyük iş başarmış oluyorlar.

@King ben sana ne dedim?

Şimdi bunun savunulacak yanı yok. Bu karakter gelişimi felan da değil.

Yonkou sağ kolu ile 1 arc önce ana karakter ölümüne dövüşüp envai çeşit yetenek kullanarak ucu ucuna anca yendi. Bunun adı karakterin zorlu bir rakiple karşılaşıp güçlenmesi, eyvallah.

Ama Sanji ve Zoro için bu durum ne kadar geçerli?

Ya Katakuri Queen ve Kingi aynı anda alacak güce sahip, ya da şu an ki Sanji ve Zoro Whole Cake Luffyden daha güçlü.

Bu bence resmen çizdim oldudur. Bir mantığa oturtmaya gerek kalmıyor böylece.
Direk seviye olarak bakmamak lazım bence. Luffy zorlandı ama zorlanma sebebi cracker’in askerlerini aşıp cracker’e vuramamaktı ve kata’ya dokunamamaktı. Bodoslama dövüşmediler.

Komutanları geçtim doflamingo da uyanış kullanınca luffy’i uzakta tuttu hep. Luffy ipleri aştığı an indirdi.

-Şuan zoro’nun karşısında ateş üreten adam var ve zoro ateş kesiyor.
-Sanji’nin karşısında bloklandığını görmediğimiz lazerlerden sıkan biri var. Sanji zaten saldırılardan sıyrılma uzmanı. Queen zehirli mermi falan sıksa onlar da suit’e işlemeyecek.

Luffy kendine ters komutanlara denk geldi. Sanji ve zoro’nun durumu tam tersi. Biraz zorlanırlar ama suit ve enma varken kazanmaları çok da zor olmaz.

Direk hız, güç karşılaştırsan farklar belli. Dof sanjiyi armamentsiz blokladı. Sanji Page one’a vurdu vurdu page one ayağa kalktı. Darbe bloklamaya kalkınca uçtu bile.

Ben şundan rahatsızım.Galiba px sahnesi gibi çizmiş King ve Queen’e karşı.Zoro ne yaparsa yapsın Sanji onla denk demek istiyor.E iyi güzel de kardeşim madem öyle çatıya çıkarıp Zoro’nun Kaido’ya yaptıklarını niye yaptırmadın Sanji’ye Luffy gibi.Şimdi hiç öyle algılanıyor mu ? Eminim yine laf edilirdi tabii de şu anki durum kadar saçma olmazdı.Zoro ile aynı şeyleri yaptı böyle sunulması normal derdik.Şu an normal değil.Adamla kaç arctır dalga geçiyorsun kendi ailesi germa bile ezikliyor sonra diyorsun ki gerçek gücü bu.Hem Sanji’yi ezip üstünden komedi yapayım istiyorsun hem de hala Zoro ile kafa kafaya gitsin.Anlayamıyorum.

Ben şundan rahatsızım.Galiba px sahnesi gibi çizmiş King ve Queen’e karşı.Zoro ne yaparsa yapsın Sanji onla denk demek istiyor.E iyi güzel de kardeşim madem öyle çatıya çıkarıp Zoro’nun Kaido’ya yaptıklarını niye yaptırmadın Sanji’ye Luffy gibi.Şimdi hiç öyle algılanıyor mu ? Eminim yine laf edilirdi tabii de şu anki durum kadar saçma olmazdı.Zoro ile aynı şeyleri yaptı böyle sunulması normal derdik.Şu an normal değil.Adamla kaç arctır dalga geçiyorsun kendi ailesi germa bile ezikliyor sonra diyorsun ki gerçek gücü bu.Hem Sanji’yi ezip üstünden komedi yapayım istiyorsun hem de hala Zoro ile kafa kafaya gitsin.Anlayamıyorum.
Sanji Queen'e geçiriyor, Zoro King'e. İkisi de aynı güçte kişilere saldırmıyor burada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık