Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam ne yaptı etti 60 bölümdür dönen Zoro vs King'i getirdi önümüze koydu. Adamı bir anda sihirli değnekle(pardon iksir) iyileştir ve üstüne birde muazzam bir klişe gelsin.
Kid çok güçlü gibi bir de handicap yazdı şu an. Lan zaten adam BM'a karşı daha ne istiyorsun.
Marco'nun uzun süredir dönen amaçsızlığı çok can sıkıcı.
Sanji'yi 2 v 1 çizmiş bu King-Queen ikilisi daha ne kadar küçük düşecek?
Bu arc'ı kendi kültürünü yansıtıyor diye çok zorlama işler yaptı Oda. Wano vasat altılık konusunda Dresrosa arcıyla kapışır.
Ayrıca ada daha inecek 15 dk.. vs ler, wano halkının boş draması derken en az 50 bölüm daha sürer bu arc.
Sizi bilmiyorum ama ben bunlarla değerlendirdim. Seri git gide aşağıya iniyor. Oda sanki azmış gibi boş gizemlerle uğraşsın. Pozitif bir şeyler arıyorum ama yok olmuyor.

zoro vs king, sanji vs queen olacağını en başından beri biliyoruz zaten. ters köşe yapayım, heyecanlandırayım diye 50 bölüm saçmaladı durdu. en baştan king ve queen ile eşleştirse de bu saçmalıklara maruz kalmasaydık çok daha iyi olurdu. marco'nun bu arc'ın kilit adamı olacağını da biliyoruz ama o an gelene kadar adama doğru dürüst hikaye çizmeli, boş boş işlerle uğraştırması çok göze batıyor.

Sanji, hangi ara iki komutandan iki çöpmüş gibi bahsedecek kıvama geldi?
İşte Sanji budur, biz bazı ham Sanji fanları gibi demedik Sanji Zorodan güçsüzdür diye. Bugün gerçekler ortadadır Sanji ikisini birden yenemese bile bu ikiliyle saatkerce kapışacak kalitede bir adam.
Light Sanji fanı; Bilemiyorum Zorodan az güçsüzdür felan.
Daş fırın Sanji fanı; Zorodan iki tane olsa deviremez Sanjiyi. :D

İşte Sanji budur, biz bazı ham Sanji fanları gibi demedik Sanji Zorodan güçsüzdür diye. Bugün gerçekler ortadadır Sanji ikisini birden yenemese bile bu ikiliyle saatkerce kapışacak kalitede bir adam.
Light Sanji fanı; Bilemiyorum Zorodan az güçsüzdür felan.
Daş fırın Sanji fanı; Zorodan iki tane olsa deviremez Sanjiyi. :D
Sanji Zoro'dan güçlü dönmüş. Ben de yanılmışım. Affet reyiz.:oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 50)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık