Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Samimiyetine inanmıyorum kusura bakma.

Kaido saldırında kullandın demiyor. Sen de mi sahipsin diyor. Kral haki kullandı üstünde anladı diyonuz.

Ee Luffy, Chinjaio ve Dof sahnelerinde de belli bir kaç efekt bazı anlarda carpıştıklarınds çıktığı için çevredeki insanlar bunlarda kral haki var dedi. Yani o mantıkla onlar da saldırısına eklemiş mantığı çıkıyor.

Sen bana şunu açıkla. O efektler niye bazı anlarda çıkıyor ve o efektlerin her çıktığı an için çevredeki insanlar bunlar kral haki kullanıcısı diye çıkarım yapıyor?

Law bile orada anladı Luffy'de kral haki var o da sende de mi var diyor.

Yani kusura bakma hiçbir mantıklı karşı argüman göremiyorum bu çıkarıma karşı.
Zoro saldırı ekleme dışında bilinçsiz kullanıyordu madem bunun emaresini niye görmedik ? Luffy 2 sene önce boğa bayıltıyordu farkında olmadan kurt bayıltıyordu falan çok şey yaptı.Zoro Enma ile o korkutan saldırıyı yaptığında kral haki var diye 2 imparator anlamalıydı.Anlamadılar kılıca dikkat et dediler ona odaklandılar.Yani koskoca Zoro kral haki açmış geziyorken o kritik anda belli olmayacakta bu ikinci saldırıda mı belli olacak.Bana öyle geliyor ki saldırıya ekledi ve o sayede Oden gibi kesebildi.Enma’nın kestiği de net değil ha Enma daha derin yaralardı bence.

Zoro saldırı ekleme dışında bilinçsiz kullanıyordu madem bunun emaresini niye görmedik ? Luffy 2 sene önce boğa bayıltıyordu farkında olmadan kurt bayıltıyordu falan çok şey yaptı.Zoro Enma ile o korkutan saldırıyı yaptığında kral haki var diye 2 imparator anlamalıydı.Anlamadılar kılıca dikkat et dediler ona odaklandılar.Yani koskoca Zoro kral haki açmış geziyorken o kritik anda belli olmayacakta bu ikinci saldırıda mı belli olacak.Bana öyle geliyor ki saldırıya ekledi ve o sayede Oden gibi kesebildi.Enma’nın kestiği de net değil ha Enma daha derin yaralardı bence.
Zaten o yüzden diyoruz Zoro daha bilinçli kral haki salamıyor Luffy gibi kullanması saçma olur. Orada kral haki salması ise yaramayacaktı Luffy'nin boğa durumları MF durumlarında işine yarayacaktı o şekilde ortaya çıktı.

Zoro'da ise saldirisina ekledi. Çünkü eğer basaramazsam burada öleceğim diyordu her şeyiyle tüm iradesiyle bütün gücünü o saldırıya koydu o şekilde de kral hakiyi bilinçsiz bir şekilde saldırısına eklemiş olabilir. Ama saldırısına illa ekleyip eklemediği de belli değil bence tam. Zaten bütün durjmlardaki ortak kısım hep bir duygu yüklenmesi olması öncesinde.

Kaido'ya sen ne hakkında konuşuyorsun diyen adam bu arc h.hakiyi geliştiremez.Ne olduğunu bilmiyor daha.
Ne olduğnu biliyor sadece kendisi bu güce sahip olduğnu bilmiyodu aynı luffy'nin kral hakiyi saldırılara ekleme olayını bilmemesi gibi. Luffy'nin nasıl bi anda böyle bişeyin mümkün olduğnu ögrenip hemen kullanması sacma değilse zoro'nun bu arc bu işte ustalaşması sacma olmaz.

Kaido'ya sen ne hakkında konuşuyorsun diyen adam bu arc h.hakiyi geliştiremez.Ne olduğunu bilmiyor daha.
Dövüş içinde geliştirir. Zoro kendi tekniğini daha veletken geliştirmiş birisi. Çeliği kesmeyi geliştirmiş birisi. Asurayı eğer mangaka kral hakiye bağlarsa zoro oradan gelen aşinalık ile çözebilir. Belki de ne zamandır kullanıyor ama bunun kral haki olduğunu bilmiyordur. Rakipleri de kral haki sahibi olmadığı için ne olduğunu anlamamışlardır.

Ne olduğnu biliyor sadece kendisi bu güce sahip olduğnu bilmiyodu aynı luffy'nin kral hakiyi saldırılara ekleme olayını bilmemesi gibi. Luffy'nin nasıl bi anda böyle bişeyin mümkün olduğnu ögrenip hemen kullanması sacma değilse zoro'nun bu arc bu işte ustalaşması sacma olmaz.
Luffy'nin h.haki potansiyeli ile Zoro'nun bir değil.Çocuk yazar tarafından bile h.hakiye yatkın olduğu söylendi.Zoro'nun h.hakiyi bildiğini biliyoruz da bu kullanımı net bilmiyor.Adam ileri seviye silahlanmayı bile bilmiyor.Hyo'nun gösterdiği haki bu muymuş diyor herif.Ki Luffy ta MF'de h.hakiyi açmış bir isim.Zoro h.hakiyi daha bu arc uyandırdı.

Luffy'nin h.haki potansiyeli ile Zoro'nun bir değil.Çocuk yazar tarafından bile h.hakiye yatkın olduğu söylendi.Zoro'nun h.hakiyi bildiğini biliyoruz da bu kullanımı net bilmiyor.Adam ileri seviye silahlanmayı bile bilmiyor.Hyo'nun gösterdiği haki bu muymuş diyor herif.Ki Luffy ta MF'de h.hakiyi açmış bir isim.Zoro h.hakiyi daha bu arc uyandırdı.
Ben zaten tamamen ustalşmasını beklemiyorum kontrol etmeyi öğrenir. Saldırılara eklmeyi de öğrenmesi bana sacma gelmez hepsi bu ama şuan icin böyle bi beklentim yok zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık