Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji’den güçlü gösterilen suitli ichiji vs katakuri:

Suitli sanji’ye vurmadan önce ve sonra king:

Ama king>kata. Yersen :D
Adam gelip bana vursun diye mal gibi bekliyor yav. Şununla kata'yı kıyaslamak için haterlığı doruklarda yaşamak gerekiyor.

Luffy gözlemi geliştirmeden bile saatlerce karşı koyabildi dövüşebildi,hasar verebildi hatta.

Gözlemini son anlarda geleceği görecek seviyeye çıkardı.

Öyle çok üst seviye özellikler olmadan saatlerce dövüştü bunla Luffy.

Bana göre öyle matah bir adam değil Kata.Hele en güçlü sağ kol falan demem öyle hemen.
Saatlerce karşı koyabilen bir Luffy yok.1roundu kaybetti.2.rounda da dayak yiyip g4 süresi bitirilmeye zorlanıp kaçarken Brulee'ye rastlayıp dövüşten sağ çıktı.

One Piece dövüşleri genel olarak bundan çok farklı değil zaten.Mr1e tek çizik atamayıp,sonrasında çeliği kesebilmeyi öğrenip Daz'ı tekleyen Zoro'nun olduğu seri bu.

Üst düzey yetenekler olmadan dövüştü denilince k.haki gelişimi öncesi Luffy çok ciddi bir rakipti gibi algı yapmaya gene gerek yok.

Dövüşün başında Kata'nın Luffy'yi soktuğu durum bu.

Sana göre matah bir adam olmayabilir.Rayleigh'e göre bile fazlasıyla matah.Dof'u yem ettiğiniz günler uzak değil .d

En güçlü sağ kol demiyorum ayrıca.Marco'yu heriften öteye koyuyorum şu anlık.

Son düzenleme:
Saatlerce karşı koyabilen bir Luffy yok.1roundu kaybetti.2.rounda da dayak yiyip g4 süresi bitirilmeye zorlanıp kaçarken Brulee'ye rastlayıp dövüşten sağ çıktı.

One Piece dövüşleri genel olarak bundan çok farklı değil zaten.Mr1e tek çizik atamayıp,sonrasında çeliği kesebilmeyi öğrenip Daz'ı tekleyen Zoro'nun olduğu seri bu.

Üst düzey yetenekler olmadan dövüştü denilince k.haki gelişimi öncesi Luffy çok ciddi bir rakipti gibi algı yapmaya gene gerek yok.

Dövüşün başında Kata'nın Luffy'yi soktuğu durum bu.
Zaten Luffy bayağı gerideydi Kata'ya göre.

Ama sen sadece Luffy geleceği gördü denk oldu diye mi düşünüyorsun ?

O kadar silahlanma farkı,meyve farkı vardı onlar ne oldu ? Neden yenildi mesela ?

Dövüş saçma sapandı zaten dayak yiyerek kazandı bir nevi.

Şimdi dövüşü de tartışmayalım.Ve ben King'i,Marco'yu falan tam manada görmeden.Kata çok güçlüymüş moduna girip gaza gelmem.

Herkes sınırına geliyor, ama Kid kendi takım arkadaşının hasarını bile yiyor ve dayanıyor. Şerefsiz doktor Law ilk müdahale yapmıyor.
Aslında bu Kid'in hasar alma meselesi bana çok da kötü gelmemekte.

Bence Luffy ve bu iki supernova arasında bu kadar fark olmamalıydı. Hani şuanki denklemde bir Kid ve Law tek Luffy anca edecekler.

Dolayısıyla denkleme eklenecek bir hasar alma meselesi iş görür.

Kid harbi büyük handikapla başlamış, Yonko'nun karşısında böyle bir handikap vermekle neyi amaçlıyorsun sen Oda?

Aslında bu Kid'in hasar alma meselesi bana çok da kötü gelmemekte.

Bence Luffy ve bu iki supernova arasında bu kadar fark olmamalıydı. Hani şuanki denklemde bir Kid ve Law tek Luffy anca edecekler.

Dolayısıyla denkleme eklenecek bir hasar alma meselesi iş görür.
Killer'in vereceği hasarların çok etki edeceğini sanmam adam zaten tonla hasar aldı, dayanıklı karakter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık