Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar yeni spoiler falan mı geldi?
Yazı halinde bütün bölüm geldi.

--------------------------------------------------------------------------------------------
@Alpamis

Geçen gün de aynı şeyi yaptın. Ben sana yonkou karşısında saatlerdir savaşıyor bunlar dedim, bu dediğinin neresini övüyorsun diye çıkıştın.
Diğer gün de bak luffy 20-60 dakika dayanmış dedin övmeye başladın.

Süre önemli değilse bu ne ? Süre önemliyse bu ne ?

Bahanelere falan girme öyle
yok biri kıran kırana kapışıyor
diğerleri birbirine bakışıyor :hhh:

Şiir mi yazıyorsun şarkı mı xD

Yav abi şu at gözlüklerini çıkar da öyle tartış, biz sen mantıklı bir yorum yaptığında böyle mi yapıyoruz? Hep fanatiklik yapıyorsun sen ya, ben sana Kid'in saldırıları çok iyi mi dedim ya da Luffy'den çok hasar mı verdi dedim? Kid ile Luffy i karşılaştırmadım bile sen bunları kendin söylüyorsun. Kid temiz darbe bile almadı diyorsun, sahne at diyorsun. Abi 4 5 bölüm önceki olayın nesini sahne atayım. Yeni ruh yarattı da kafam kadar saldırıyı yapmadı mı Killer ve Kid'e, aynı şekilde Kid'in suratının ortasını yumruklamadı mı bunlar temiz vuruş değil mi bizim gördüğümüz?
Üstteki en sönük performans kime ait onu söyle hele bi?

Yazı halinde bütün bölüm geldi.

--------------------------------------------------------------------------------------------
@Alpamis

Geçen gün de aynı şeyi yaptın. Ben sana yonkou karşısında saatlerdir savaşıyor bunlar dedim, bu dediğinin neresini övüyorsun diye çıkıştın.
Diğer gün de bak luffy 20-60 dakika dayanmış dedin övmeye başladın.

Süre önemli değilse bu ne ? Süre önemliyse bu ne ?

Bahanelere falan girme öyle yok biri kıran kırana kapışıyor diğerleri birbirine bakışıyor :hhh:
Şiir mi yazıyorsun şarkı mı xD
Öyle demedim ben bir şey yapmamışlar dedim. Ayrıca saatlerdir de savasmadılar. Sen yine bir şeyler yazıyon.

Detaylı versiyonu geldi spoilerın.
Teşekkür ederim

İki üç şov yapayım sonra bayılıp millete yük olayım, Zoro'ya yük olup savaşmasını engelleyim ama en iyi performans benim olsun. Bu arada Luffy'nin performansı da Zoro'nun çok önünde değildi. Hadi Law, Killer, Kid'i saymıyorum. Zoro da yaptı Luffy'nin yaptıklarını geri kalır yanı yok, sadece daha az bayıldı.

İki üç şov yapayım sonra bayılıp millete yük olayım, Zoro'ya yük olup savaşmasını engelleyim ama en iyi performans benim olsun. Bu arada Luffy'nin performansı da Zoro'nun çok önünde değildi. Hadi Law, Killer, Kid'i saymıyorum. Zoro da yaptı Luffy'nin yaptıklarını geri kalır yanı yok, sadece daha az bayıldı.
Diğerleri her şeylerini kullanmış olsalar tamam diyecem, yapamamışlar, adamlar her şeylerini vermediler ki, akıllı dövüşüyorlar Zoro verdi onun sebebi de Lütfü'yü korumaktı.

Her şeyini veren adam bir zahmet biraz daha etkili olsun, bir zahmet yani.

MF örneği mi xd.MF'yi baştan okuman lazım MW ciddi söylüyorum bunu.Herif 1000.bölümden 1006.bölüme kadar 2v1 atmış.Ondan sonra da King ile 1v1 atıp yenilmemiş.Şu bölümde bile 2 kişi saldırıyorlar adama.MF dediğin arcta Kizaru ile 2 dk,Kuzan ile hiç savaşmadı,Akainu'ya da 2 hareket yaptı.Amiraller King-Queen kadar dövüştü de mi sınıra getiremedi.Örnek veriyorsun onu da tam veremiyorsun :D

Birisi sağ kol diğeri sol kol zaten.Marco'nun 2 tane sağ kolla 20 dk dövüşüp+sonrasında da tekiyle 30 dk dövüşeceği bir Op Wano standartında bile yok.
2 dakika olduğunu nereden biliyorsun ? Yine oradaydın galiba. :D Süre tuttuysan wanoda Mf savaşında da tut.Wano'daki King ve Queen sahneleri de Kizaru vs Marco sahnelerinden farklı değil manga çizimi olarak bakacaksak.Kizaru'nun sonrasında ben bunu yenemem diyip vazgeçtiğini mi sanıyorsun ? O yüzden mi peşini bırakmayıp daha sonrasında kelepçe taktırıp çifte delik açtı bu adama.

Saatlerdir savaşıyorlar. Hiç durmadılar. Nasıl saatlerdir olmuyor ? Lütfünün ki bile 40 dakika dedin el insaf ya xD
Luffy'nin sadece 40 dakika iki Yonko ayrıldıktan sonra Kaido ile var. O süre boyunca Kid ile Law zaten hiç savaşmadı Yonkou ile.

5v2 de zaten hep birlikte savaştılar. Orada bir Luffy için yaklaşık 10 dakika savaşmadı denilebilir o da belli degil Katakuri örnekleri attım buraya ve Luffy savaşmaya devam etmiş gibi çizilmiş dedim.

Orada olay süre değildi yanlış bilgi üzerinden olayı o kadar süre boyunca ayakta kaldılar üzerinden Kid lehine yıkmak senin amacın idi ben o işe hiç girmedim. Dediğim hiçbir icraatı olmadığı idi çatıdaki en etkisiz elemanın o olduğunu söylemekti.

Sen kendini gücünü sakladı bak ayakta kaldı dedin. Ben de kendisi ataklarımız hiçbir işe yaramıyor zarar almıyorlar gibi görünüyorlar şeklinde laflar ederken gücünü saklamış ise boş yapmıştır dedim. Gücünü sakladığını kabul etmedim anlayacağın. Adam elinden geleni yapmadan öyle bir söz edemez. Azıcık mantık yahu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık