Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Kid ve Law Luffy'nin 20-30 dakika savaştığı süre boyunca herhangi elle tutulur birine karşı değildiler.

Öncesinde de zaten yine 5v2 de özellikle Kid büyük isler başarmadı yapmadı da. En sönük performans ona aitti. Hala bir algı kasılmaya çalışılıyor.:(
Kid ve law'ın bm'yi yenme ihtimali zaten yok kral hakili saldırıyla bile luffy görünen kaido'ya zarar verememiş. sırf bm'yi tutmak icin ordalar bence law ve kid belki wano sonrası kid bm'yi daha da güclendikten sonra off panel bi şekilde alt eder.

Off panel dövüştüler yav. Luffy yerine onları mı çizecek adam işi gücü yok zaten az çiziyor.
Off panelde Kid ne yapmış biliyor musun? Adamın yanında 4 kişi daha var. Luffy 10 dakika bekledi mi biliyor musun? Bilmiyorsun. 10 dakika sonrasını gösterdiği de belli değil. 10 dakika sonra da demiyor. Bize gösterilen tek şey Luffy hunharca saldırmaya devam ediyor diğer dördü özellikle Kid, Zoro ve Killer'ın ataklarımız işe yaramıyor bunlar insan değil bunlara karşı olmak cehennemde gibi hissettiriyor bunları ayırmalıyız şeklindeki sözleri.

O durumda bile Kaido sadece Luffy için gözlerindeki alev sönmüyor diyor.

Bunlar Manga paneli. Azıcık yorum yapın.

Off panelde Kid ne yapmış biliyor musun? Adamın yanında 4 kişi daha var. Luffy 10 dakika bekledi mi biliyor musun? Bilmiyorsun. 10 dakika sonrasını gösterdiği de belli değil. 10 dakika sonra da demiyor. Bize gösterilen tek şey Luffy hunharca saldırmaya devam ediyor diğer dördü özellikle Kid, Zoro ve Killer'ın ataklarımız işe yaramıyor bunlar insan değil bunlara karşı olmak cehennemde gibi hissettiriyor bunları ayırmalıyız şeklindeki sözleri.

Yav saldırı işlemeyince dövüşmemiş mi oluyor o ne alaka?

Oradaki dövüşten pek bir şey anlamak mümkün değil, diğer karakterler de işin içine giriyorlar belki Gifters tipleri girmiştir araya. Marco'nun bu duruma gelmesi o kadar da şaşılacak bir şey değil. Bu kingden güçsüz, queen'den güçsüz, katadan güçsüz falan anlamına gelmiyor.
Marco bir birine, bi birine dala dala adamların ikisini de dizginledi. Aynı anda da alevlerini insanları iyileştirmek için kullanıyordu. Şimdi böyle bir durumda Marco’nun sınırına gelmesinin ana sebebini King’e bağlamak saçma geliyor bana. Marco resmen madara etti adamları. Teke tek karşılaşsalardı sıkıntı büyükmüş demek.

Söylemeyeyim söylemeyeyim diyorum ama çatıda ele ayağa düşen bir lütfü var hem de bir kere değil daha fazla hala gelip lütfü lütfü diyorsun ya :hhh:

Söylemeyeyim söylemeyeyim diyorum ama çatıda ele ayağa düşen bir lütfü var hem de bir kere değil daha fazla hala gelip lütfü lütfü diyorsun ya :hhh:
Kid: Voovovovov vovovv vovvvvv. Bu atak işe yaramadı ise bırakıp gidelim.

Luffy vuruyor açık yaratıyor diğerleri geliyor saldırı yapıyor. Adam g4'te iken savaşı domine eden kişiydi.

Bir şey söyleyeceksen panel ile gel.

Ben kayda değer bir şey yapmadılar diyorum.
Kayda değer bir şey yapıp yapmaması önemli değil ki sonuçta dövüşüyor o da ama hala ayakta ben onu övdüm. İlla ki çok önemli bir şey yapmasına gerek yok bak Marco o gücüne rağmen tükenmiş güçlü rakibe karşı o çok bir şey mi yaptı? İKi artistlik patinaj çekti başta o kadar. Geri kalan hep off panel dövüş ve adam bayağı limitlerine gelmiş. Kid ile Law o kadar lig farkına rağmen hala ayakta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık