Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

O nerf değil adam komutan. Kritik hasar yememesi çok normal. Belki derisi serttir belki armamenti sağlamdır. Belki de çok dayanıklıdır.

Page one bi elephant gun’la baygınlık geçirirken katakuri 3 tane gear 4 saldırısı yedi yere düşmedi. King’in fiziksel olarak daha da dayanıklı olması lazım.

Killer normal insan. Armamentini aşarsan tam kesersin. Zoro’nun çoğu rakibi öyleydi kesebildiği an indiler.
Komutanlar farklı duruyor. Zoro’nun tek attığı lige elephant gun da tek atar ama gear 4 tanklıyorlar.
Bi kılıç saldırısıyla kritik hasar yiyecek olsalar günlerce savaşmaz bunlar.
Haklısın da killerda bi page one değildir.Kingin daha dayanıklı olduğu söylüyorum zaten ama ikisinin arasındaki dayanıklılık farkının enma ile tırpanın arasındaki hasar farkından daha az olduğunu düşünüyorum.

Adam sınırıma geldim diyor yav. Şu saatten sonra çatıya çıkmayacaksa Marco bitmiş demektir.
Marco bu arc
-Bm ile savaştı.
-Kattaki tüm adamları iyileştirdi
-King ile Queen'e karşı tek dövüştü
-2v1 sonrasında da kısa olmayan bir süre King karşısındaydı.Daha bir şey göstermesine gerek yok Marco'nun.Ha uyanış kullanıp kullanmadığı ya da h.hakisi olup olmadığını göstermemesi ilginç oldu ama.Uyanış garanti vardır da.

Birinin Queen savunması için iddia falan kaybetmesi lazım. O kadar boş çar.
MW kendi hür iradesiyle savunuyor :hhh:

Son düzenleme:
Marco bu arc
-Bm ile savaştı.
-Kattaki tüm adamları iyileştirdi
-King ile Queen'e karşı tek dövüştü
-2v1 sonrasında da kısa olmayan bir süre King karşısındaydı.Daha bir şey göstermesine gerek yok Marco'nun.Ha uyanış kullanıp kullanmadığı ya da h.hakisi olup olmadığını göstermemesi ilginç oldu ama.Uyanış garanti vardır da.
-savaştı? Mal karı ona ateş kullandı da ondan savaştı gibi gözüktü. Fiziksel e geçince ümüğü sıkıyor.
-iyileştirmedi, ateş saldı. Onun etkisini bilmiyoruz
-ne kadar süre? 2 sayı sonra chopper queen'e dalıyordu
-king karşısında ne yaptı yav? King ağır yaralı falan mı şu an?

Bunların hepsini zoro sanji de yapardı. Adamın gelmesi bir süre king tutması haricinde bir halta yaramadı.

Sanji maria dan dayak yemese o da zoro gelene kadar tutardı bunları. Adam suitsiz kaç sayıdır queenle vs atıyor.

Tabi marco'nun bu kadar güçsüz yansıtılmasının sebebi de oda. Zoro'yu bu kadar arc insan gibi işlemediği için bu arc her boku zoro ya yaptırayım kafasına girdi. Yoksa marco'nun king'i indirememesinin mantıklı bir açıklaması yok.

-savaştı? Mal karı ona ateş kullandı da ondan savaştı gibi gözüktü. Fiziksel e geçince ümüğü sıkıyor.
-iyileştirmedi, ateş saldı. Onun etkisini bilmiyoruz
-ne kadar süre? 2 sayı sonra chopper queen'e dalıyordu
-king karşısında ne yaptı yav? King ağır yaralı falan mı şu an?

Bunların hepsini zoro sanji de yapardı. Adamın gelmesi bir süre king tutması haricinde bir halta yaramadı.

Sanji maria dan dayak yemese o da zoro gelene kadar tutardı bunları. Adam suitsiz kaç sayıdır queenle vs atıyor.
-İmparator karşısında tek o anlık düşünme öncesi de olmuş.Kadın yoluma çıkma Marco diyor zaten.
-Ateş saldığı için iyileştirdi diyorum zaten.Vücut ısılarını yerine getirdi heriflerin.
1006. bölüm boyunca tek savaşıyor zaten adam.Ki öncesi de var ara sıra gördüğümüz panellerden bunu anlıyoruz.Marco diyor zaten yorucu bu iş diye.Sonrasında da full King'le ilgilendi adam.

- Zahmet olacak yorgun Marco'da 20 dkda antik zoanlı King'i ağır yaralayamasın.Oda adamların zoan dayanıklılığını gözümüze soktu tüm arc boyunca.Dandik Ulti bile dayanıklılık olarak iyiydi.

-Sanji'nin dikkati sadece Queen'in üzerinde.Aynı şey değil.Bu seride amiral-sol kol dövüşünün süresi bile verilen açığa göre değişiyorsa benzer ligin adamları arasında adil olmayan dövüş dengeleri sarsar.
2v1 yapabilmek basit bir şey değil.Karşındaki 2 rakibe de dikkatini vermen gerek.Normal 1v1 savaşta kolaylıkla sıyrılabileceğin ya da engelleyebileceğin darbeleri yiyebilmek durumunda olmak demek aynı zamanda.Marco'nun iyileşmesinin sınırlı olduğu söylendi.O açıklar sonucu da iyileşmesi yıpratılmış işte.Kata'nın da benzer durumda gözlemi yıpratılırdı.

Ki en başta forumda Marco tüm sağ kolları ipe dizdiği zaman ben söylemiştim bu adam diğerlerinden üstün olabilir ama fark azdır diye.

-İmparator karşısında tek o anlık düşünme öncesi de olmuş.Kadın yoluma çıkma Marco diyor zaten.
-Ateş saldığı için iyileştirdi diyorum zaten.Vücut ısılarını yerine getirdi heriflerin.
1006. bölüm boyunca tek savaşıyor zaten adam.Ki öncesi de var ara sıra gördüğümüz panellerden bunu anlıyoruz.Marco diyor zaten yorucu bu iş diye.Sonrasında da full King'le ilgilendi adam.

- Zahmet olacak yorgun Marco'da 20 dkda antik zoanlı King'i ağır yaralayamasın.Oda adamların zoan dayanıklılığını gözümüze soktu tüm arc boyunca.Dandik Ulti bile dayanıklılık olarak iyiydi.

-Sanji'nin dikkati sadece Queen'in üzerinde.Aynı şey değil.Bu seride amiral-sol kol dövüşünün süresi bile verilen açığa göre değişiyorsa benzer ligin adamları arasında adil olmayan dövüş dengeleri sarsar.
2v1 yapabilmek basit bir şey değil.Karşındaki 2 rakibe de dikkatini vermen gerek.Normal 1v1 savaşta kolaylıkla sıyrılabileceğin ya da engelleyebileceğin darbeleri yiyebilmek durumunda olmak demek aynı zamanda.Marco'nun iyileşmesinin sınırlı olduğu söylendi.O açıklar sonucu da iyileşmesi yıpratılmış işte.Kata'nın da benzer durumda gözlemi yıpratılırdı.

Ki en başta forumda Marco tüm sağ kolları ipe dizdiği zaman ben söylemiştim bu adam diğerlerinden üstün olabilir ama fark azdır diye.
Off-panel i savunuyorsun...
Yav bu adamın olayı dayanıklılık değil mi? MF delik deşik ettiler adamı.
sence şu yumruktan aldığı hasarı bu arc alabilmiş midir.
Zoan dayanıklılığı bunun bahanesi olamaz. Marco meyvesi sayesinde serinin en dayanıklı karakteri olmalı. Oda bariz kısmış bu adamı. Zoro şov yapabilsin diye.

2 vs 1 zorluğuna hiç girme. King ve queen marco dalarken çoğu zaman öküz gibi baktılar. Marco queen'i chopper a yaklaştırırken de baya rahattı. King nerede hani orada?
Kanadı kesti lazer yedi diye adamın sınırı bitti diyorsunuz. Adam o lazerlerin alasını yedi MF de. Garp'ın vuruşu da bir zahmet kanat kesmekten daha hasar verici olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık