Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1021: Şeytani Çiçek

Bölüm Nasıldı?

• Robin gibi güzel

Kullanılan: 188 73.2%
  • Normal bölüm

Kullanılan: 36 14.0%
  • Momonosuke gibi boş

Kullanılan: 33 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anladım neyse vesile oldu bunları bir araya toplamama. Chinjao ile olan durumun üstünden herhalde 7-8 seneden fazla geçmiş olabilir. Yani bir anda oldu demek çok insafsızca. Zoro daha ilk sinyali yeni verdi. Luffy ilk sinyali bundan 12-13 sene önce verdi belki de. Doğrudan kral haki salınımı ile alakalı diyorum.
Örneğin Kaido saldırılarında kral haki kullandığında, Luffy iradesinin baskılandığını hissetse ve bu şekilde anlasa daha hoş olurdu. Nasıl anladığını bilmeyişimiz ağızda kötü bir tat bırakıyor bence. Yoksa attığın sahnelerde defalarca vurgusu yapıldı, saldırı esnasında kral hakinin ortaya çıkması aslında bir altyapıymış Kaido'nun kullanımına. O konuda zaten katılıyorum.

Örneğin Kaido saldırılarında kral haki kullandığında, Luffy iradesinin baskılandığını hissetse ve bu şekilde anlasa daha hoş olurdu. Nasıl anladığını bilmeyişimiz ağızda kötü bir tat bırakıyor bence. Yoksa attığın sahnelerde defalarca vurgusu yapıldı, saldırı esnasında kral hakinin ortaya çıkması aslında bir altyapıymış Kaido'nun kullanımına. O konuda zaten katılıyorum.
Zoro'da hiç efekt olmaması normal kral haki salınımı olduğuna delalet bence. Yani dediğin gibi baskı olmuş olabilir. Ama atağa da eklenmiş olabilir. Sonuçta orası Zoro için kendi deyimiyle ya ölmek ya yaşamak tarzında kader anı gibi bir durumdu. Zoro kendi demiyor mu eğer başarılı olmazsam naaşımı kaldırırsınız diye. O yüzden potansiyeli devreye girip aşmış olabilir. Luffy'nin o kadar zaman oldu kendini böyle şartladığı bir yer görmedim ben. Yani çocuğun kırıldığı tek bir an gördüm o da Ace'in ölümüydü onun haricinde kaç kere yenilirse yenilsin hiç aha bundan sonra ölecem dediği bir yer görmedim ben.

O yüzden Zoro'nun açısı ile Luffy'nin ki benzer olmak zorunda da değil. Zoro b.haki dediğimiz noktayı da yine ölmek üzere iken tetikliyordu Mr 1. karşısında. Luffy ise daha çok başkaları için endişelendiği durumlarda tetikliyor.

Zoro bence Kaku’ya kral haki kullandı yine farkında değildi.İlk kral haki kullanan Zoro olabilir tayfada.Kaku ruhunla ilüzyon yaptın diye şok içindeydi anlayamamıştı ne olduğunu.

Zoro bence Kaku’ya kral haki kullandı yine farkında değildi.İlk kral haki kullanan Zoro olabilir tayfada.Kaku ruhunla ilüzyon yaptın diye şok içindeydi anlayamamıştı ne olduğunu.
Zoro her şeyi ilk yapan zaten. Önceden b.haki sahipleniliyordu şimdi bir anda h.hakiye döndünüz. Zoro tüm haki çeşitlerini zaten herkesden önce kullandı. İlk yaratılan ruh onunki. O yüzden ilkler onun.:D

Herhalde trol yapıyon.:D

Zoro her şeyi ilk yapan zaten. Önceden b.haki sahipleniliyordu şimdi bir anda h.hakiye döndünüz. Zoro tüm haki çeşitlerini zaten herkesden önce kullandı. İlk yaratılan ruh onunki. O yüzden ilkler onun.:D

Herhalde trol yapıyon.:D
Kullanmadı mı ? Taşların düşeceği yeri bilen tayfa üyesi söyle? O kadar eski olsun ama.Gözlem hakiyi ilk o kullanmış gelecek görme açan başkası olsa da.Kaku olayı da çok ilginç adam gördüğüne inanamıyor koskoca Cp9 ajanı bu.Ekstrem durum olduğu belli.Hani enies arctaki seviyeler de şimdiye göre çöp ona rağmen şok oluyor.

Öyle bir şey değil. Luffy, Dof'tan tut peşisıra bu arc'a kadar bir çok yerde bunu az çok geliştirmeye başlamıştı. Chinjao ile olan çarpışmalara bak. Her kral haki kullancısı her çarpıştığı sıra bunu yapamıyor. Zaten Chinjao, Dof, Luffy de savaştıkları her sıra boyunca bunu yapamadılar. Sonra Luffy oradan Katakuri'ye geçti. Orada da bir sürü şeyler oldu. O bölümler sonunda bu kral hakiden bir şeyler çıkacak Luffy çok kullanmaya başladı. Her gittiği yerde peşi sıra kullanıyor Wano'da da çok kullanmaya başladı buradan power up gelecek şeklinde beyanlarda bulunduk. Yani bunu öngördük geleceği belliydi.

Luffy üzerine bir sürü koskoca arclar bulursun hem b.haki hem h.haki üzerine gelişim yapıyor olduğunu kanıtlayacak. En son Katakuri ile havada hiç temassız kral haki çarpıştırıyordular. Taşlar kayalar çatlıyordu. Bilinçsiz iken kral haki yine saldı felan.

Zoro daha önce bir kere bile bırak bunlardan normal kral haki kullanımı göstermedi yahu. Arkadaşlar buna sahip bilinçli kullanıyor diyordu. Ama onun da yanlış olduğu ortaya çıktı. Zoro daha kendinde olduğundan bir haber. Sen şimdi Luffy gibi kullanacak diyorsun. Yapma gözünü seveyim.

Luffy vs Chinjao

Buradaki beyaz yıldırımları da şimdi farkettim. Bunlar Chinjao'ya mı ait? Yani onun saldırısının efektleri miydiler? Bu tarz efekt gördüğümüz bir yer bu son zamanlarda Kaido'nun saldırılarında gördük sanki?

Luffy vs Doflamingo

Luffy vs Katakuri

Burada Luffy'nin yumruğa dikkat az çok çıkartmaya başlamış gibi Kral Haki kullanımına çok benzemiyor mu?

Wano

Bunlar haricinde sadece Wano'da kaç kez h.haki saldığını açıp sayın bence. Şimdi bunlara rağmen Luffy açıyorum diyip bir anda kullanmaya başlamış gibi algı yapmak güzel olmuyor.
İşte hakiki bir Luffy fanı, işte feraset, işte adam gibi adam. İyi açmışsın reis.

Kullanmadı mı ? Taşların düşeceği yeri bilen tayfa üyesi söyle? O kadar eski olsun ama.Gözlem hakiyi ilk o kullanmış gelecek görme açan başkası olsa da.Kaku olayı da çok ilginç adam gördüğüne inanamıyor koskoca Cp9 ajanı bu.Ekstrem durum olduğu belli.Hani enies arctaki seviyeler de şimdiye göre çöp ona rağmen şok oluyor.
Zoronun tek eksi yanı bunların haki olduğunu bilmeden yapıyordu. Potansiyelini harcadı çocuk

Luffy'nin Mum Adamı o kadar arasından bulması var. Crocodile'ın Luffy'nin gözlerine bakıp irkildiği sahneler var. Logia dövmesi var.( Hani kan felan diyonuz ama b.haki işin içine girmiş olabilir.) Bir sürü sahne buna yorulabilir.

Parmağıyla, Arlong'un çelikten kılıcını parçalayışı var. (B.haki olabilir) Bir sürü sahneyi sayıp hepsini bir tanesine referans gösterebilirsin. İşinize gelmez ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık