Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1021: Şeytani Çiçek

Bölüm Nasıldı?

• Robin gibi güzel

Kullanılan: 188 73.2%
  • Normal bölüm

Kullanılan: 36 14.0%
  • Momonosuke gibi boş

Kullanılan: 33 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnanılmaz etkileyici bir panel. Yanılmıyorsam önce yere düşen birkaç gözyaşı damlası görüyorduk. Daha sonra bu panel geliyordu. Çok duygulanmıştım.
Beni bu sahne daha çok etkilemişti; Sanji tam odasından çıkarken yağmur yağmaya başlar. Bi anda hiçbir sebep yokken, hayatında giden olumlu tek şey olan nişanlısını görmek ister. Pudding'in sesini duyduktan sonra yağmur altında duvara yaslanıp elinde çiçekle beklemeye başlar. Hayatında olumlu giden tek şeyin de gerçek yüzünü gördükten sonra acı acı gülümsemeye başlar. Çakmağını çıkarıp yağmur altında anlamsızca çakmaya başlar. Pudding'in "en azından doğru düzgün bi prens getirseydiniz" lafını duyunca sigarası bi anlık alev alır ve haliyle yağmurun altında hemen söner. Arka planda Pudding'in kahkalarıyla çaresizce çakmağını çakmaya devam eder.

Çok klasik bi sahne yağmurda sigara ama Oda cidden çok güzel işlemiş.

Momonosuke'nin büyümüş ejder hali muhtemelen bu resimdekinin pembesi olacaktır.

Resim 874. Bölümden, popülerlik anketi ile ilgilidir.

Resmi göremeyen şurdan ulaşabilir:

Boynuzu falan aynı.

Kadın kavgasına bayılıyorum. Keko Maria'nın başta muştasına sarılması, şeytan formunu görünce kaçmaya çalışması ve o forma hiçbir şey yapamadan yenilmesi mükemmel olmuş.

Brook'un kestikleri arasında da sınıf öğretmeni olup çocukları Oden'e karşı dolduran kadın vardı. Eğitimde merhamet Wano'ya ihanettir deyip acımadan kesmiş Brook reis. Çok bilenmiştim kadına, içimin yağları eridi. :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık