Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1020 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Carrot en azından kaç bölümdür bizimkilerle tayfaya gelse yadirganmaz. Ama güç olarak eksik kalıyor işte. Şu saatten sonra tayfaya işe yarayacak kişilerin gelmesi lazım. Sulong formuyla eksiğini kapatır ama belki.

Zoro fanini bile patlatan adam gibi adam Zoro. Birisi diyecek iki yonko karşısında dikilecek, Kaidoya asura ile yara verecek, attığı slashten Kaido kaçacak o adamla ben de dalga geçerdim. Hey gidi hayat. Çok abarttı Zoro mükemmel olmayı :d
Haklısın.Wano’dan önce densetsu bile bu kadar iddaalı değildi.Hatta karolla bile bunları rüyasında göremezdi.:oleyo2: Zoro’nun Friendly Fire açık kalmış. :D

X-Drake varken yolu yok bence.
Onu unutmuşum olabilir tabiki bana göre drake direk diğerlerinden ayrı bir ligde.

Big Momun üçlü homi kombosunu yedi kız. Luffy ile kafa tokusturdu. Yamatoya bayıldı, sonra kalktı Yamato ile silah tokuşturdu. Usopp Namiyi dr aradan çıkarıyordu. Kızın yaptıkları az değil. İcraat olarak da yapılan gösterilen olarak da Ulti
Yemiş olabilir güçlü bir saldırıydı gerçekten.
Luffy'den sağlam darbe yedi, sonra Yamato'nun rüzgarıyla Numbers bayıltan saldırısını direkt aldı, Usopp ve Nami'yle atıştı, sonra Big Mom'dan kombine saldırı yedi yine düşmedi. Who's Who veya Sasaki çoktan düşerdi bunlara.

Luffy iyi vurdu doğru da normal saldırıydı fazka abartılacak bir durum değildi.
Zeus olayından bahsetmek pek iyi değil. Bu seride yonkou Yıldırım'ı bile işe yaramazken haki olmayan bir fiziksek darbe çok işlemez.

Yamato güzel vurdu doğru ama bunlar zoan yenilenme ile öne çıkıyorlar. Şuana iyileşmiştir bile etkisi

Whos who nün bunları yeseydi daha erken düşeceğini bende düşünüyorum ancak who who ulti kadar aptal değil. Bu saldırıları yemezdi.
Sasaki ise frankynin alacağı powerupun kurbanı oldu gibi duruyor. Yoksa epey güçlü bir kişilik.

Üye silindi 7459

Caribou hep antik silahlar ortaya cikinca gozukuyor.
Poseidonu yani Shirahoshiyi yanlisikla ogrenmisti.
Ayni sekilde simdi Momonosukeyi yani URANUSU yanlisikla ogrenecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık