Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1020 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uçan altılı üyelerinin en güçlüsü x-drake , o belli oldu da anlamadığım şey apoo ve hawkins nasıl ucan altılı olmadı. Onlarda rahatça tokatlardı bunları ki en kötü ihtimal 1-2 tanesinden güçlüler. Sonuçta adamlar en kötü nesil diye övüldüler. Frankyden yada robinden güçldürler illaki.

Savaşın başında Jinbe ve Robinin arkasında gördüğümüz düşünen silüet Caribou anlaşılan. :I
Yamato burada çok iyi çıkmış.
Bugün toplu halde animeleri izledim de Animede onu yamato olarak göstermiş, he birde onigashimaya ilk girişte luffy zoro tayfadan ayrılıp eğlencenin içine dalınca(şu millet aç siz burda et yiyip kral sake içiyorsunuz muhabbetlerinde) zoro bildiğin kral haki kullanıp bayıltıyor adamları, sonrada alkolden bayılttılar diyor animede. Animeyidw odanın onayıyla çekiyorlar diye biliyorum, tam ortamı karıştırmaya musait konular.

Kaido canavar falan ama özünde bir baba. Kızına vuramıyor bile bir şey olur diye hatta onun saldırısına eşit güçte bir saldırıyla karşılık veriyor. Kaido gördüğüm en iyi canavar baba.

Kaido canavar falan ama özünde bir baba. Kızına vuramıyor bile bir şey olur diye hatta onun saldırısına eşit güçte bir saldırıyla karşılık veriyor. Kaido gördüğüm en iyi canavar baba.
Bildiğin taşan hakiyle yapıştırıyor ya, bu yumuşak davranıyor muhabbetinin dayanağı nedir?

Samimi söylüyorum Robin'in yeni hali çok iyi olmuş ya. Gülüyor , ağlıyor , değer veriyor.
Bu karakteri geçmişte çok fazla duygusuz göstermek kimin fikriyse yazıklar olsun ona. Özellikle Timeskip sonrası Robin'in duygusuz havasını fazlasıyla atabilirdi ama çok geç yaptı bunu.
Sanji'yi kurtarırken yaptığı konuşmalar ve jest mimikleri , bu bölümdeki jest ve mimikleri çok yakışmış Robin'e.
Bu hissiyatı yaşayabilesin diye başta öyle yansıtılmış olabilir

uçan 6 lı kadar ezik bir ekip görmedim adamlarda haki bile yok ne biçim yonko tayfası oda sıvadı iyice yonko arcı tırt arc oldu kaidoda en güçsüz tayfası olan yonko

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık