Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1020 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamatonun dövüşünün hep kesik kesik olması çok sinir bozucu ama buna rağmen karakter forumun yarısına kapak yaptı. Siz hala it diye dalga geçin.
Bu arada gemide choppera da gerek yokmuş et doldursunlar yeter.

Üye silindi 7459

Samimi söylüyorum Robin'in yeni hali çok iyi olmuş ya. Gülüyor , ağlıyor , değer veriyor.
Bu karakteri geçmişte çok fazla duygusuz göstermek kimin fikriyse yazıklar olsun ona. Özellikle Timeskip sonrası Robin'in duygusuz havasını fazlasıyla atabilirdi ama çok geç yaptı bunu.
Sanji'yi kurtarırken yaptığı konuşmalar ve jest mimikleri , bu bölümdeki jest ve mimikleri çok yakışmış Robin'e.

Yamatonun dövüşünün hep kesik kesik olması çok sinir bozucu ama buna rağmen karakter forumun yarısına kapak yaptı. Siz hala it diye dalga geçin.
Bu arada gemide choppera da gerek yokmuş et doldursunlar yeter.
Köpekler bu seride güçlü çıkabiliyor zaten ya sen niye dalga geçme hakkımıza göz koydun gız birileri zamanında güçsüz demiş diye? Bknz; Garp, Akainu ya da Mihawk.
Samimi söylüyorum Robin'in yeni hali çok iyi olmuş ya. Gülüyor , ağlıyor , değer veriyor.
Bu karakteri geçmişte çok fazla duygusuz göstermek kimin fikriyse yazıklar olsun ona. Özellikle Timeskip sonrası Robin'in duygusuz havasını fazlasıyla atabilirdi ama çok geç yaptı bunu.
Sanji'yi kurtarırken yaptığı konuşmalar ve jest mimikleri , bu bölümdeki jest ve mimikleri çok yakışmış Robin'e.
Robin çok değişmedi aslında ama sen bir kız kavgası müptelası olabilirsin Capori. Yoksa tayfaya gelişi bile fazlasıyla şendi bence :)

Bence duygusuz halinden şu anki haline dönüşmesi durumu Robin'i daha değerli kılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık