Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1019: Triserakopter

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önceki panelde çizmiş sonra çizmemiş. İyice bunadı Oda.
Boş boş paneller çizeceğine şöyle güzel 2 3 dövüş paneli çizse daha iyi. Saçma sapanca bölümler çıkarıyor. Dövüşler iki zıplama iki vuruş bitiyor. Engelleme , bloklama , uzun süren savaşlar gösterse daha iyi olacak ama işte. Dayak artırıp bir vuruşa adam bayıltmayı seviyor saçma şekilde. Bir de anime de de durum vahim oden vs kaido ne rezildi öyle . Adam sirf vuruş atmak için havada uçurdu.
Konusu güzel ama işleme tarzı berbat bir anime bana göre. Bu kadar zamandır izlemesen , okumasam hiç umursamazdım.

adam dressrosadan beri ucubelerle savaşıyor önce pervane adam ve silah kadınla dövüştü sonra kaldırımda yüzen külotlu adamla en son pervane dinozorla dövüştü seri sonunda kesin vegapunkla dövüşür oda ayrı bir ucube çıkar

adam dressrosadan beri ucubelerle savaşıyor önce pervane adam ve silah kadınla dövüştü sonra kaldırımda yüzen külotlu adamla en son pervane dinozorla dövüştü seri sonunda kesin vegapunkla dövüşür oda ayrı bir ucube çıkar
Kilotlu reisin bir hikayesi var, serideki pek çok kişiden kalitelidir o eleman.

Hakin batsın be. Hakin yüzünden olmuyor, önüme taş koydun. :hhh:
Sınırsız haki bastım kanka, yenmek için haki'mi geçmekten başka çaren yok :D

Boş boş paneller çizeceğine şöyle güzel 2 3 dövüş paneli çizse daha iyi. Saçma sapanca bölümler çıkarıyor. Dövüşler iki zıplama iki vuruş bitiyor. Engelleme , bloklama , uzun süren savaşlar gösterse daha iyi olacak ama işte. Dayak artırıp bir vuruşa adam bayıltmayı seviyor saçma şekilde. Bir de anime de de durum vahim oden vs kaido ne rezildi öyle . Adam sirf vuruş atmak için havada uçurdu.
Konusu güzel ama işleme tarzı berbat bir anime bana göre. Bu kadar zamandır izlemesen , okumasam hiç umursamazdım.
Adam bıyığıyla tuttu yere vurdu yav Oden'i daha ötesi var mı?:hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık